Lomo Dil Uzmanı Ol!

1

Mevcuttaki ve gelecekte ortaya çıkacak lokalizasyon projelerimiz için, dil bilgisi yeteneklerini Piggy puana dönüştürecek çeviri yardımcılarına ihtiyaç duyuyoruz. Lomo Dil Uzmanı olmakla ilgili herşeyi buradan öğren!

Krediler: sp1rt

Daha fazla Piggy’e sahip olmak için yarışma kazanmak dışında da bir yöntem mi arıyorsun? Daha fazla filme ve çekici Lomography Makinelerine sahip olmaya ne dersin? İspanyolca, İtalyanca, Protekizce, Japonca ya da Türkçe mi konuşuyorsun? İşte websitesi lokalizasyon projemizde resmi tercüme yardımcısı olma şansı!

Online Dükkanımız için şu an özellikle Türkçe konuşan çeviri yardımcılarına ihtiyacımız var, ama tabiki ilerde daha fazlası da olacak. O yüzden konuştuğun dille ilgili başvurunu yap, biz de en kısa zamanda sana geri dönelim!

Krediler: nural

Başvurunu gönder: nural.idrisoglu@lomography.com
Lütfen çeviri becerinle ilgili bir örnek yazı da ekle -== LC-A+ ailesinin en yeni ürünü LC-A+ Russia Day== ’ in ürün özelliklerini çevirmeni istiyoruz.

Eğer senin çalışmanı beğenirsek, LomoEv’in yada e-posta adresin aracılığıyla seninle bağlantıya geçeceğiz.

written by nural on 2011-07-26 #news #translation #translate #lingual-experts #lomography-turkey

Kickstarter

Bringing an iconic aesthetic to square format instant photography, the Diana Instant Square fills frames with strong, saturated colors and rich, moody vignetting. Built to let your inspiration run wild, our latest innovation features a Multiple Exposure Mode, a Bulb Mode for long exposures, a hot shoe adapter and so much more! It’s even compatible with all of the lenses created for the Diana F+ so that you can shake up your perspective anytime, anywhere. No two shots will ever be the same. Back us on Kickstarter now!

One Comment

  1. lisamariesimpson
    lisamariesimpson ·

    LomoEv (: Çok güzel ya.

More Interesting Articles