Lomo LC-Wide Lover: Elijah Wood

Zo, wat vind onze Lomo Amigo Elijah Wood eigenlijk van de nieuwe LC-Wide?Hij nam hem mee op een fietstochtje, dus laat die foto’s het verhaal maar vertellen!

Alias: Lighe/Elwood/E.Dubs
Leeftijd: 30
Stad en Land: Los Angeles, USA

Bio:
Amateur fotograaf. Acteur. Obsessieve muziek fan en advocaat van de analogie.

Wat vond je het mooiste aan de LC-Wide?
Het feit dat je zo extreem dichtbij je object kan komen vond ik te gek. Dat was namelijk niet altijd mogelijk met de standaard LC-A. Zelfportretten op armlengte waren fantastisch.

Beschrijf de LC-Wide in 5 woorden:
Fun. Open. Latitude. Capable. Vast.

Wat is je bizarste, grappigste en tofste Lomografische ervaring ooit?
Alle ervaringen zijn uniek door de lens van deze camera (een eerlijk antwoord op een vraag die nauwelijks te beantwoorden is).

Jouw advies voor toekomstige LC-Wide fotografen?
Deze camera is echt fantastisch om mee te spelen. Geniet van de voordelen en functies en natuurlijk van de groothoek lens.

Check hier andere LC-Wide Liefhebbers

written by shhquiet on 2011-05-20 #people #interview #35mm #profile #wide-angle #elijah-wood #lomoamigo #lc-w #lomo-lc-wide #lcwide #lomolaunch
translated by mrmaart

Kickstarter

Bringing an iconic aesthetic to square format instant photography, the Diana Instant Square fills frames with strong, saturated colors and rich, moody vignetting. Built to let your inspiration run wild, our latest innovation features a Multiple Exposure Mode, a Bulb Mode for long exposures, a hot shoe adapter and so much more! It’s even compatible with all of the lenses created for the Diana F+ so that you can shake up your perspective anytime, anywhere. No two shots will ever be the same. Back us on Kickstarter now!

More Interesting Articles