Fotoistanbul LomoWall Yarışması Kazananları

6

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Beşiktaş Uluslararası Fotoğraf Festivali, Fotoistanbul'da fotoğraf üstadlarıyla beraber sergilenecek olan fotoğraflar belirlendi. Lomography'nin 25. yılı için kurulan bu özel LomoWall'da yer alan fotoğraflar işte bunlar!

Lomography Türkiye olarak, Türkiye'nin en büyük uluslararası fotoğraf festivali olan Fotoistanbul ile bir araya gelerek, Lomography kültürünün ayrılmaz bir parçası olan LomoWall konseptini, 30 Eylül - 22 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleşen, Türkiye ve dünyadan 50 fotoğraf sanatçısını Beşiktaş sokaklarına taşıyan 4. Fotoistanbul kapsamında yükselecek bir duvara yansıtmaya karar verdik. Yarışmamıza yüklenen bine yakın fotoğraf arasından yapılan oylama ile seçilip, Beşiktaş'ta sergilenen özel LomoWall’un bir parçası olan fotoğraflar belirlendi!

Büyük Ödüller

  #1 friendofdorothy'nin LomoChrome Turquoise film ile yaptığı bu çoklu pozlama, yarışmamızın birincilik ödülü olan Daguerreotype Achromat 2.9/64 Sanat Lensi, Pirinç Rengi'ni hak ediyor.
Krediler: friendofdorothy
  #2 canercelikphoto'nun Isparta'da çektiği bu göl manzarası, ikincilik ödülümüz olan Lomo LC-A 120'yi kazanıyor.
Krediler: canercelikphoto
  #3 efealacamli'nin EBS tekniğini denediği fotoğrafı, üçüncülük ödülü olan Lomo'Instant Automat Glass Macellan'a layık görüldü.
Krediler: efealacamli

LomoWall'da yer alan tüm fotoğraflar ise:

Krediler: dop, pleaseheaven, efealacamli, erhanbaran, hooloovoo, glendalazart, zoloto, cansukaragul, bunyamin, oykuoge, erhanulusoy, emrekskn, sallyboo, canercelikphoto, aysegulakkopru, bilgehanturhan, wiwoos, busraydogan, shoujoai, erayssoylu, nupolat, pearlgirl77, yusuf, hulinhjalmur, ilaydaa, friendofdorothy, haleozdemir, alperdurmaz, crismiranda, theonewithrumor, aleyna, yagmurtoprakk, duffman, merveebasturk, yagmurblt, bwaaart, serra8, sedaakay, yamua, nural, thepart, kamiruay, dbaykan, emrah_aky, bupu, iremben, janithin, aycadibekoglu, edatopuz, sametcetin, sheku, peraninutopyasi, ersinkil, nurh, nillerpiller, kubraa, novista, merveengin, lifewithsalpi, reblous, bukets, xalperx122, irmik, romanherda, ilkgul, pinar434, tayfun_muric, aperfectdayforbananafish, defnemasalaci, ekistra, mevsimanormali, balcae, abdullah-aytac-581, arzuoran, morlice, lillyquinlan, fatihmakdan, berkcanergin, rollei35s, casiopeia, burakozuer, selvaozkal, soundofthegizem, elensar, latifar, lazzaro, photograffi, befeo, the_woo, sahsenemnur, caglag, kasta72, analoguecouple, mindune, uzayirem, kbrclpn, denizzpala, berkinuregen, robertofiuza, pacmankloud, ivileturia, meryemurgan, selinozturkk & 007-0815-styler

Fotoğraflar rastgele sıralanmıştır, özel bir sıralama yoktur. Büyük ödülleri hak eden Lomograficilerle ayrıca iletişime geçilecektir.

written by nural on 2017-10-02

6 Comments

 1. nural
  nural ·

  Tebrikler @friendofdorothy, @canercelikphoto & @efealacamli

 2. efealacamli
  efealacamli ·

  @nural tesekkurler! <3

 3. canercelikphoto
  canercelikphoto ·

  Teşekkürler @nural =)

 4. canercelikphoto
  canercelikphoto ·

  Tebrikler sayın @efealacamli ^^

 5. ekistra
  ekistra ·

  mükemmel :)

 6. efealacamli
  efealacamli ·

  @canercelikphoto Tesekkurler! @friendofdorothy ve @canercelikphoto sizlere de tebrikler (:

More Interesting Articles