Fisheye One Fotoğraf Makinem Olmadan Asla Yola Çıkmam!

2014-04-19

Bir kaç rota planlamıştım ama arkadaşımın da Ankara’ya gideceğini öğrendiğimde planlar değişti ve 24 Ocak’ta kendimizi yolda bulduk, tabii bu yol farklı bir yoldu. Ne zamandır şehir içinde (yeri geldiğinde Kartal yeri geldiğinde Cihangir lokasyonları) çektiğimiz otostop tecrübelerini şehir dışına da taşımak istiyordum. Ve o zaman, bu zamandı!

İstanbul Kozyatağı gişelerinden çıktığımız bu yolda, Ankara’ya gidip Tuz gölü’ne uğramak olan planımız Aksaray’ın Ihlara Vadisi’ne uğramadan bitmedi.

İstanbul’dan çıkıp Aksaray’dan dönüş yaptığımız bu yolculukta toplam 39 araç değiştirdik. Hepsine teşekkürler – ki yeni yollar keşfettik ve onları tanıma fırsatımız oldu. Bundan sonra ki planlarım için beni Sırt Çantanızın İçindekiler sayfamdan takip edebilirsiniz ve tabii ki buraya koyacağım fotoğraflardan.

Yol kısmı böyleydi. Kalacak yer işini nasıl yaptınız derseniz; sokakta yeni tanıştığımız hatta ilk olarak saat sorduğumuz Ahmet’in bizi eve davet etmesi ile Aksaray’da Akut ekibinden Akdede’nin bizi Aksaray Milli Eğitimler kampı’na yerleştirmesi gibi maceralarla son buldu – demek istemiyorum çünkü bana yeni yollar açtı.

Oruç Aruoba’ nın en sevdiğim sözlerinden biri
‘Sahici yürüme , yol açmadır’

/ benim de amacım tam olarak bu.

written by incegizem on 2014-04-19 #places #location #ankara #fisheye-one #select-type-of-location #sehirden-kacis #gezi #aksaray #ihlara-vadisi #otostop #sirt-cantanizin-icindekiler #sirt-cantali

More Interesting Articles