Sevim Koş, Kadıköy'e Zeplin Gelmiş!

2013-12-05 1

Bizimkiler Cemil başlığı atmak da güzel bir duyguymuş. Ama görünce aynen Cemil gibi sevindim. 50 küsür bira çeşidi, loş ışık bir ortam, ahşap kokusu ve mahallemizin pubı işte. Hadi biraz Zeplin’leyelim.

İlk açıldığı zamanlardı, ben de yeni Diana Miniminimi boynuma takmış, semtimi, mahallemi, sokak sokak her yerin fotoğrafını çekiyor, bu sayede de etrafı keşfediyordum. Ve tabi ki Zeplin Pub & Delicatessen ilk dikkatimi çekenlerdendi. Buraya gelmeliydim. Ve tabi ki geldim, geldik.

Erkek arkadaşım, benim en iyi modellerimden biridir. Fotoğraf çekilmekten hoşlanmayan ama birçok analog resmimin de içinde yer alan modelim benim. Kendisiyle yeni yerler keşfetmeyi severiz, keşfedip de çok sevdiğimiz yerlerden biri de Zeplin’di.

İki Guinness söylemiştik, müzikler güzeldi, ortam güzeldi.

Dekorasyon gerçekten keşfedilmeye, fotoğraflanmaya değerdi. Masamın etrafında, küçük bir alanda bile birçok kare çekebilirdim.

Zeplin, analog çekimlerime, damağıma, duygularıma hitap etmişti. Hep hayal ettiğim HIMYM, Maclarens Pub misali bir mahalle pubıydı. Artık var.

Zeplin, Kadıköy Moda Caddesi üzerinde, yıllardır beklediğimiz pubın Moda’da vücut bulmuş haliyle, Kasteeliyle, Petrusuyla, Guinnessiyle. Gelin ve görün.

Şimdiden afiyet olsun.

written by opheliaisme on 2013-12-05 #places #beer #pub #location #kadikoy #yeme-icme #bira #istenilen-yazilar #mahalle #zeplin

One Comment

  1. nural
    nural ·

    Guinness var dediler, geldik :)

More Interesting Articles