Deniz, Kum, Güneş Ve Tabii ki Fisheye

2013-09-04

Havalar ısındı. E tabii ben de ısındım. Sonra attım kendimi serin sulara, Fisheye’ımla.

Güneşin en tepe de gerine gerine dolandığı şu aylarda insanoğlu ister istemez deniz, kum, güneşi arıyor. Sıcaklardan, şehrin bunaltısından, kaçıp şöyle güzel bir nefes almak istiyor. E tabi ben de hazır Fisheye’ımı da yeni almışken çok da bilinmeyen alternatif bir tatil seçtim. Kalabalığa bir kala yerde konumlanmış Kaz dağları manzarasına da sahip Karaağaç’a gittim. Burhaniye’yi biraz geçip Ayvalığa doğru giderken arada kalmış bir yer. İyi ki de arada kalmış ne kumsallarımızı işgal eden milyonlarca yabancı turist ne de o güzel doğanın sesini bastıran dıptıs dıptıs müzikten eser yok. Fotoğraf çekmek için bundan güzel fırsat ve ortam olabilir mi?

Hazır denize bu kadar yaklaşmışken kameramla beraber yüzememek su altındaki dünyadan da bir kaç kare yakalayamamak beni üzmüştü keşke su altı kabım da olsa diyordum ki, tatil dönüşü bir arkadaşımın bana doğum günü hediyesi olarak Fisheye su altı kabını seçmesi banada bir başka deniz kaçamağı için bahane oldu.

Hazır bu kadar güzel ışığı yakalamışken, kaçırmayın ve fırsatını bulursanız kameranızı kaptığınız gibi güneye inin derim.

written by fokucu on 2013-09-04 #places #location #fisheye-2 #select-type-of-location #sehirden-kacis #istenilen-makale

More Interesting Articles