Lomography Gallery Store Haziran Ayı Etkinlik Takvimi

2013-05-23

Haziran ayında da yine eğitimlerden, partiye kadar birçok aktivite Lomography Gallery Store İstanbul’da! Detaylar için okumaya devam et.

Krediler: spata

Workshoplarımıza katılmak için fotoğraf makinesi sahibi olman gerekmiyor! Biz sana workshop sırasında kullanacağın bir fotoğraf makinesi, bir rulo film ve bir sonraki alışverişin için %10 indirim kuponu vereceğiz.

WORKSHOP : ANALOG FOTOĞRAFÇILIK NEDİR? - 9 Haziran Pazar
Analog fotoğrafçılıkla yeni tanışıyorsan bu workshop tam sana göre! Analog nedir? Film çeşitleri nelerdir? Lomography’de ne oluyor? Tüm soruların bu workshop’ta cevaplanacak! Çekim yapmayacağımız bu workshop tüm analog severler için ücretsizdir.

PARTİ : LOMOGRAPHY’DE İNŞAAT VAR! - 13 Haziran Perşembe
Gel ve bizimle birlikte Lomography’deki sıradışı inşaata katıl! Baretini tak ve parti için hazırlan. İnşaat, saat 19:00’da Lomography Gallery Store’da başlayacak. Çok şık giyinmene gerek yok, Bay ve Bayan becerikliyi arıyoruz. Partiye katılanlar arasında en orijinal usta tulumunu giyene inşa edeceğimiz şey hediye olacak!

WORKSHOP : DIANA MINI’YE GİRİŞ - 16 Haziran Pazar
Bir makinede birden fazlası! Diana Mini ile istersen fotoğraflarını retro kare formatta çek, istersen yarım kare formata çevir ve 72 fotoğrafı bir 35mm rulosuna sığdır! Diana Mini’ne film takmaktan, farklı tekniklerine kadar her şeyi bu workshopta öğreneceksin.

WORKSHOP : IŞIK OYUNLARI - 23 Haziran Pazar
Filmli makinelerini, sadece gün ışığında ya da flaşınla mı kullanmak zorundasın? Kesinlikle hayır! Lomography sana farklı bir workshop sunuyor. Güneş battıktan sonra gerçeklesek bu workshopta uzun pozlama tekniğiyle fotoğraf çekecek ve fotoğraflarını ışıkla boyayabileceksin.

WORKSHOP : DIANA F+’YA GİRİŞ - 30 Haziran Pazar
Lomography’nin rüyamsı fotoğraflar çeken orta format fotoğraf makinesi Diana F+ hakkında öğrenmek istediğin her şey bu workshopta! Bu workshop’ta Diana F+’ın temel özelliklerini, ayarlarını, Diana F+’ya nasıl film takılıp-çıkartıldığını birlikte göreceğiz ve sonra hep beraber Diana F+’larımızla fotoğraf çekeceğiz.

……
Workshop ücreti:
Tam: 30 TL
Öğrenci: 20 TL
Makineli: 15TL

Workshop’lara kayıt yaptırmak için lütfen workshop adı ve telefon numaranızı da ekleyerek store.istanbul@lomography.com’a mail atın!

Çalışma Saatleri
Pazartesi – Perşembe: 12:00-19:30
Cuma – Cumartesi: 12:00-21:00
Pazar: 12:00-19:00
Telefon: 0212 244 04 24 – 0533 039 53 70
E-Posta: store.istanbul@lomography.com
Aktiviteler için: www.lomography.com.tr/magazine/events

written by lgs_istanbul on 2013-05-23 #news #event #workshop #istanbul #lomography-gallery-store #parti #etkinlik-takvimi

More Interesting Articles