Lomography Gallery Store Mayıs Ayı Etkinlik Takvimi

2013-04-17

Lomography Gallery Store İstanbul olarak, bu ay takvimimizi biraz daha eğlenceli ve farklı etkinliklerle süsledik. Eğitimlerden sergiye ve partiye kadar her şeyi Mayıs ayına sığdırdık! Detaylar için okumaya devam et.

Workshop’larımıza katılmak için fotoğraf makinesi sahibi olman gerekmiyor! Biz sana workshop sırasında kullanacağın bir fotoğraf makinesi, bir rulo film ve bir sonraki alışverişin için %10 indirim kuponu vereceğiz.

Krediler: dikasapi

Workshop: 5 Mayıs Pazar - LA SARDINA İLE RENKLİ MASKELER
Bu workshopta; sardalya kutusundan ilham alan tasarımı ve 22mm’lik geniş açılı lensi ile harika fotoğraflar çeken La Sardina’nın temel kullanımını öğrenip bir adım öteye gitmek için onu renkli maskeler ile de kullanmasını göreceksin.

Workshop: 12 Mayıs Pazar - BELAIR X 6-12’YE GİRİŞ
Lomography’nin orta format fotoğrafçılığa yeni bir boyut kazandıran fotoğraf makinesi Belair X 6-12 hakkında öğrenmek istediğin her şey bu workshopta! Belair X 6-12’ye film takmaktan, farklı çekim formatlarına kadar her şeyi bu workshopta göreceksin.

Parti: 16 Mayıs Perşembe - ŞİPŞAK PARTİ
Lomography’nin şipşak fotoğraf makineleri ile oynayacağımız gecede sen de bize katıl ve bizimle birlikte şipşak sürprizlerin tadını çıkart.

Workshop: 19 Mayıs Pazar - DIANA F+’YA GİRİŞ
Lomography’nin rüyamsı fotoğraflar çeken orta format fotoğraf makinesi Diana F+ hakkında öğrenmek istediğin her şey bu workshopta! Bu workshop’ta Diana F+’ın temel özelliklerini, ayarlarını, Diana F+ nasıl film takılıp-çıkartıldığını birlikte göreceğiz ve sonra hep beraber Diana F+’larımızla fotoğraf çekeceğiz.

Workshop: 26 Mayıs Pazar - MERT ALTINAY İLE PARTİ VE ETKİNLİK FOTOĞRAFÇILIĞI
Başta Babylon konserleri olmak üzere İstanbul’un gece hayatında sıkça karşımıza çıkan parti ve etkinlik fotoğrafçısı Mert Altınay, etkinlik fotoğrafçılığının inceliklerini anlatıyor. Gece hayatı fotoğrafçılığına bu workshop ile giriş yapacaksın.

Sergi: 30 Mayıs Perşembe - SENİ GÖRMEM İMKANSIZ FOTOĞRAF SERGİSİ
Son LomoAmigo’larımız Tuğçe Şenoğul ve Gaye Su Akyol bir süredir Lomolarıyla çekimde. Bu sevilen ikilinin neler yakaladığını görmek istersen sen de 30 Mayıs’ta Lomography Gallery Store İstanbul’a uğra!
……
Workshop ücreti:
Tam: 30 TL
Öğrenci: 20 TL
Makineli: 15TL

Workshop’a kayıt yaptırmak için lütfen telefon numaranızı da ekleyerek store.istanbul@lomography.com’a mail atın!

Çalışma Saatleri Pazartesi – Cumartesi: 12:00 – 19:30 & Pazar: 12:00 – 18:00
Telefon: 0212 244 04 24 – 0533 039 53 70
E-Posta: store.istanbul@lomography.com
Aktiviteler için: www.lomography.com.tr/magazine/events

written by lgs_istanbul on 2013-04-17 #news #event #istanbul #haberler #analog-fotograflar #lomography-galeri-dukkan #etkinlik #takvim

More Interesting Articles