Akdeniz'in Üzerine Marmara İyi Gider !

2013-05-06

Sömestr tatili için gittiğim memleketim Finike’de ilk gün bir adet film bitirmiştim bile. Ama bu sefer farklı bir şeyler yapmak istediğimi fark ettim ve o anda aklıma çılgın bir fikir geldi! Finike’nin üzerinde İstanbul’dan kareler! Neden olmasın ?

Krediler: sedaakay

Biraz daha farklılık katmak için filmi bir arkadaşıma vermeye karar verdim. Ben La Sardina’mla Finike çevresini halledecektim; o da üzerine Zenit’le İstanbul’da çekimler yapacaktı.

Krediler: sedaakay

Filmi kaybetmem, sonra tekrar bulmam sonucu aradan 2 ay geçti fakat bugün elime ulaşan sonuçlar hiç de fena değil açıkçası. (Gerçi Finike’den çok İstanbul kareleri daha belirgin ama aralarda ufacık ufacık dalgaları görmek bile bana yetiyor.)

Krediler: sedaakay

Eğer farklılık arıyorsanız film değişimi sonucu mükemmel şeyler ortaya çıkabiliyor. Arkadaşının neler çekeceğini bilmemek ise daha büyük heyecan. Lomography benim için ve tahmin ediyorum çoğunuz için de ‘heyecan’, ‘merak’ ve ‘tutku’ demek olduğuna göre daha ne bekliyorsun?! Hemen bitmiş bir filmini arkadaşına ver!

written by sedaakay on 2013-05-06 #lifestyle #film-swap #zenit #istanbul #la-sardina #antalya-finike

Like what you see? Click here for more inspiring, festive articles on our Happy Holidays page. There you can enter an awesome competition to win a Lomography Hamper, take a fun quiz, and find all the latest daily deals!

More Interesting Articles