Lomography Gallery Store'da Diana F+ Instant Back İndirimi!

2013-03-07

Bahar gelmeye başladığına göre birbirinden renkli şip şak fotoğraflar çekmeye başlayabilirsin. Üstelik, bu hafta bir Diana F+ ve bir Diana Instant Back+ almanın tam zamanı! Büyük indirimin detayları için okumaya devam et.

Krediler: tracyvmoore

7-10 Mart tarihleri arasında, Diana F+ klonlarından herhangi birini alan herkese, Diana Instant Back+ *%20 indirimli! Şip şak fotoğrafçılığın en eğlencelisine hazır ol! Çünkü, Diana F+’da yapabileceğin her şeyi Instant Back ile de yapabileceksin. İşte Diana Instant Back+ ile yapabileceklerin!

Diana F+ flash’ının renkli filtreleri ile 12 farklı flash rengi

Krediler: eunicegoh & violhaine

Uzun pozlama modu ile şipşak fotoğraflarında ışık oyunları

Krediler: lawypop & blackbyrd

Çoklu pozlama özelliği sayesinde bir karede birden fazlası

Krediler: satomi & vicuna

Şip şak fotoğrafçılıkta bir ilk: Fisheye objektif ile eğlenceli fotoğraflar

Krediler: violhaine, vicuna & suja118

Unutma, indirim 7-10 Mart tarihleri arasında sadece Lomography Gallery Store’da geçerli!

Diana Fotoğraf Makinanı Diana Şipşak Kapak+ ile baştan yarat. Diana Şipşak Kapağı+ herhangi bir Diana+ fotoğraf makinasına takın ve Fuji Instax Mini film kullanarak şipşak fotoğrafçılık deneyimini yaşayın. Haydi bir Diana Şipşak Kapak+ siparişi verin!

written by lgs_istanbul on 2013-03-07 #news #istanbul #polaroid #diana-f #instant-back #fotograf-makinasi-degisiklikleri #analog-fotografcilik #analog-fotograflar #aksesuarlar

We’re fizzing with excitement to introduce our latest Kickstarter project: the Lomo’Instant Square. We’re talking about the world’s first analogue camera to produce square-format Instax pictures. It features a 95mm glass lens for super sharp photos, an advanced automatic mode that takes care of exposure, all of Lomography’s signature creative features — and a compact, foldable design. The Lomo’Instant Square has launched on Kickstarter. Come join the fun and back us on Kickstarter now to save up to 35% on the planned retail price, and scoop all sorts of extra treats. Be sure to snatch up the deals before they run out. Be there and be square!

More Interesting Articles