Dünya Çapındaki Lomo Caterpillar Videosunun Bir Parçası Ol!

2013-03-06

Lomography, yüzlerce fotoğraftan oluşan dünyanın en büyük Lomo Caterpillar stop motion videosunu organize ediyor. Dünyadaki tüm Lomography Gallery Store’larda gerçekleşecek bu etkinliğe İstanbul da dahil! Star olabilmen için sana ihtiyacımız var! 23 Mart günü saat 15:00’da Gallery Store İstanbul’a gel ve bu büyük analog macerada yıldız ol. Detaylar için okumaya devam et.

Evet doğru, bu büyük Lomo Caterpillar videosuna katılman için sana ihtiyacımız var! Tek yapman gereken, 23 Mart Cumartesi günü saat 15:00’da Gallery Store İstanbul’a gelmek ve mağazanın önünde eğlenceli fotoğraflar çekmek. Bu fotoğraflar daha sonra dünya çapındaki Lomo Caterpillar videosunun bir parçası olacak. Neyin içinde olacağın hakkında fikrin olması için önceki videomuzu izleyebilirsin!

Daha ne bekliyorsun. Kalemini al ve ajandana tarihi not et! Üstelik tüm katılımcılar, bir sonraki alışverişleri için %10 indirim kazanacak!

Katılmak için adını, soyadını, telefon numaranı ve e-posta adresini bize e-posta olarak göndermeyi unutma

Adres: Şahkulu Mah. Serdar-ı Ekrem Sok. No: 5B Beyoğlu
Telefon: 0533 039 5370
E-Mail: store.istanbul@lomography.com
Çalışma Saatleri Pazartesi – Perşembe: 12:00 – 20:00 & Cuma – Pazar: 12:00 – 21:00

Takip Et, Ekle, Bize Katıl: LomoEv, Facebook, Twitter ve Vimeo

written by lgs_istanbul on 2013-03-06 #videos #news #event #istanbul #lomo-caterpillar #analog-fotografcilik #sipsak-fotografcilik #sokak-fotografciligi

We’re fizzing with excitement to introduce our latest Kickstarter project: the Lomo’Instant Square. We’re talking about the world’s first analogue camera to produce square-format Instax pictures. It features a 95mm glass lens for super sharp photos, an advanced automatic mode that takes care of exposure, all of Lomography’s signature creative features — and a compact, foldable design. The Lomo’Instant Square has launched on Kickstarter. Come join the fun and back us on Kickstarter now to save up to 35% on the planned retail price, and scoop all sorts of extra treats. Be sure to snatch up the deals before they run out. Be there and be square!

More Interesting Articles