Yeni Lomography Smartphone Film Tarayıcısı'nın Tanıyalım

Lomography’nin son icadını tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Lomography Smartphone Film Tarayıcısı sana tüm 35mm filmlerini en mükemmel şekilde tarayıp düzenleyerek paylaşma yolunu sunuyor. Lomography Smartphone Film Tarayıcısı, öngörülen mart ayı teslimiyle Kickstarter’dan temin edilebilir!

Anlık Tarama, Anlık Paylaşma.
Smartphone Film Tarayıcısı, filmi aydınlatması için bir direkt ışık paneliyle tasarlandı. Böylece filmi taramak, smartphone’unla fotoğraf çekmek kadar kolay bir hale geldi. Üstelik bütün 35mm film çeşitleriyle de uyumlu. Taramaların kalitesi arşivleme, paylaşma ve baskı alma için mükemmel sonuçlar veriyor.

iPhone ve Android ile Uyumlu.
Smartphone Film Tarayıcısı tüm iPhone modelleri ve birçok Android smartphone’la ücretsiz uygulamaları aracılığıyla kullanılabiliyor. Uygulama; negatifleri pozitif yapabiliyor, Horizon ve Spinner 360° cameras gibi makinelerle çekilmiş panoramik görüntüleri birleştirebiliyor ve LomoKino ile çekilmiş 35mm analog filmleri oynatabiliyor.

Kolay Kullanım.
Küçük boyutu sayesinde Smartphone Film Tarayıcısı kolayca taşınabilir nitelikte. Evden uzakta dahi olsan çantanda rahatça gezdirebilir ve istediğin zaman tarama yapabilirsin.

Tüm 35mm Filmler ile Kullanılabilir.
Smartphone Film Tarayıcısı her çeşit 35mm filme uygun. Böylelikle renkli negatif, siyah-beyaz negatif ve pozitif (dia) filmlerini kolaylıkla tarayabilirsin.

Smartphone Film Tarayıcısı şu an yalnızca Kickstarter'da mevcut. Lütfen şimdiden bir tane ayırt, bu haberi arkadaşlarınla paylaş ve projemizi gerçeğe döndürmemizde bize yardımcı ol. Her ürün ayırtma için birbirinden farklı ödüllerimiz de var. Bu projemiz başarılı olursa, mart ayında Smartphone Film Tarayıcı’larını göndermeye başlayabileceğimizi öngörüyoruz.

*Lütfen Dikkat: Tarayıcıyı şu Android telefonlarda denedik; ancak kamerası üst köşede olan tüm smartphone’larla çalışması garantidir.

written by shhquiet on 2013-01-14 #news #35mm #scanner #smartphone #lomography-smartphone-film-scanner

More Interesting Articles