Workshop: LC-A+ ‘A GİRİŞ (SADECE 5 KİŞİLİK) - 24 Kasım 2012

2012-10-28

Lomography’nin macerasını başlatan makine ile tanış! LC-A+, 35mm’ye harika fotoğraflar çeken ve en sevilen kompakt fotoğraf makinemiz. Doygun renkleri, mükemmel netliği ve rüyamsı vinyetleriyle tanışmaya hazır mısın?

Krediler: hodachrome

LC-A+ hakkında öğrenmek istediğin her şey bu workshopta! Fotoğraf makinene film takmaktan, LC-A+’ın çeşitli aksesuarlarına ve farklı kullanımlarına kadar her şeyi bu workshopta göreceksin. Üstelik LC-A+ sahibi olman da gerekmiyor! Biz sana workshop sırasında kullanacağın bir LC-A+, bir film ve bir sonraki alışverişin için %10 indirim kuponu vereceğiz.

Workshop sadece 5 kişilik olacaktır! Ancak LC-A +’ ı olanlar için kontenjanımız vardır.

Workshop’a kayıt yaptırmak için lütfen telefon numaranızı da ekleyerek store.istanbul@lomography.com’a mail atın!

SAAT: 14:00 – 15:30
YER: Lomography Gallery Store Istanbul

Adres: Şahkulu Mah. Serdar-ı Ekrem Sok. No: 5B Beyoğlu
Telefon: 0533 039 5370
E-Mail: store.istanbul@lomography.com
Çalışma Saatleri Pazartesi – Perşembe: 12:00 – 20:00 & Cuma – Pazar: 12:00 – 21:00

Takip Et, Ekle, Bize Katıl: LomoEv, Facebook, Twitter ve Vimeo

written by lgs_istanbul on 2012-10-28 #news #event #workshop #lc-a #istanbul #lomography-gallery-store #lc-a

We’re fizzing with excitement to introduce our latest Kickstarter project: the Lomo’Instant Square. We’re talking about the world’s first analogue camera to produce square-format Instax pictures. It features a 95mm glass lens for super sharp photos, an advanced automatic mode that takes care of exposure, all of Lomography’s signature creative features — and a compact, foldable design. The Lomo’Instant Square has launched on Kickstarter. Come join the fun and back us on Kickstarter now to save up to 35% on the planned retail price, and scoop all sorts of extra treats. Be sure to snatch up the deals before they run out. Be there and be square!

More Interesting Articles