Workshop: FISHEYE & DÜNYANI RENKLENDİR - 4 Kasım 2012

2012-10-28

Fisheye hakkında öğrenmek istediğin her şey bu workshopta! Fotoğraf makinene film takmaktan, Fisheye’ın çeşitli aksesuarlarına ve farklı kullanımlarına kadar her şeyi bu workshopta göreceksin.

Krediler: nicx

Bu eğitimde renkli filtreler kullanarak fotoğraflarına renk katacağız. Üstelik Fisheye sahibi olman da gerekmiyor! Biz sana workshop sırasında kullanacağın bir Fisheye, bir film ve bir sonraki alışverişin çin %10 indirim kuponu vereceğiz.

Workshop’a kayıt yaptırmak için lütfen telefon numaranızı da ekleyerek store.istanbul@lomography.com’a mail atın!

SAAT: 14:00 – 15:30
YER: Lomography Gallery Store Istanbul

Adres: Şahkulu Mah. Serdar-ı Ekrem Sok. No: 5B Beyoğlu
Telefon: 0533 039 5370
E-Mail: store.istanbul@lomography.com
Çalışma Saatleri Pazartesi – Perşembe: 12:00 – 20:00 & Cuma – Pazar: 12:00 – 21:00

Takip Et, Ekle, Bize Katıl: LomoEv, Facebook, Twitter ve Vimeo

written by lgs_istanbul on 2012-10-28 #news #event #workshop #istanbul #lomography #gallery-store #fisheye #filtre

We’re fizzing with excitement to introduce our latest Kickstarter project: the Lomo’Instant Square. We’re talking about the world’s first analogue camera to produce square-format Instax pictures. It features a 95mm glass lens for super sharp photos, an advanced automatic mode that takes care of exposure, all of Lomography’s signature creative features — and a compact, foldable design. The Lomo’Instant Square has launched on Kickstarter. Come join the fun and back us on Kickstarter now to save up to 35% on the planned retail price, and scoop all sorts of extra treats. Be sure to snatch up the deals before they run out. Be there and be square!

More Interesting Articles