Enerji içeceğiyle fotoğraflarınıza renk katın!

2012-09-07 1

Fotoğraflarınızın sıradan olmasını istemiyor musunuz? Yeni bir şeyler mi keşfetmek istiyorsunuz? O halde en yakın marketten enerji içeceğinizi alın ve fotoğraflarınıza şirinler mavisinde benekcikler katın!

İnternette “damaged film” ya da “boiling film” gibi etiketlerle birkaç kişinin deneysel çalışmalarını görmüştüm. Ama kimse enerji içeceği ile denememişti ve benim evde basılmayı bekleyen birçok filmim, tabii yanında da deney yapma hevesim vardı.

Derince bir bardağa, film kabının seviyesinde bol asitli enerji içeceğimizi döküyoruz. Daha sonra önceden çekip bitirdiğimiz filmimizi bardağın içine atalım. Film kutusunun içinde hava kalmaması için iyice bir karıştıralım. Film kutusunu yaklaşık 3 dakika kadar enerji içeceğinin içerisinde bekletelim. Sıra geldi durulamaya. Bardağın içerisindeki enerji içeceğini boşaltın, içerisine musluk suyu doldurun. Güzelce çalkalayalım, arada bir alttan alttan vurun ki kutunun içerisinde hava kalmasın. Suyun rengi tamamen şeffaf olana kadar birkaç kere yıkama işlemini tekrarlayın. Son olarak yaklaşık 1 hafta güneşin önünde kurumaya bıraktım. Ta taaa artık fotoğraflarınızda şirinler mavisinden benekleriniz oldu :)

Nasıl bir sonuç alacağımı bilemediğimden elden çıkartabileceğim bir filmi seçtim deneyimi yaparken. İnternetten baktığım diğer deneylerde insanlar, önce hiç kullanılmamış filmlerde deneyi uygulamışlardı, film kuruduktan sonra çekim yapmışlardı ama ben ki sonuçlar da iç açıcı :) Beneklerinizin keyfini çıkarmanız dileğiyle :)

written by pisibu on 2012-09-07 #gear #tutorials #tutorial #tipster #damaged #select-type-of-tipster #select-what-this-tipster-is-about #banyo #deney #eglenceli #enerji-icecegi #mavi-benekler

One Comment

  1. aigenhime
    aigenhime ·

    Kesinlikle denenesi. Teşekkürler:)

More Interesting Articles