LomoMatrix'te Neler Yapabilirsin?

2012-07-19

İstanbul için LomoMatrix vakti geldi çattı. LomoMatrix’in ne olduğundan, örneklerinden, çekime gelirken yanına neler alabileceğinden bahsettik. Şimdi gelelim en önemli kısıma: LomoMatrix’te neler yapacaksın?

Krediler: lakandula, aguigabriela, steven_vdw & isir

Çok eğleneceksin, orası tamam. Parmakları deklanşöre basmak için kaşınan lomograficilerden oluşan dairenin içine girdiğinde neler yapacağını henüz düşünmediysen, elini çabuk tutmanda fayda var. Akla ilk gelen ve tüm etkinliklerde en çok yapılan şey: Zıplamak. Biz de bol bol zıplayacağız. Üstelik bu defa havada durduğumuzu kanıtlayacak fotoğraflarımız da olacak. Havada yapacağın figürler tamamen sana kalmış. İster Süpermen gibi uç, ister Trinity gibi poz kes. Ama konduğun yerin yumuşak olmasına dikkat et!

Krediler: leocardarelli & le_ors

Ben çekirge gibi zıplayıp kendimi yoramam dersen, yanında getirdiğin aksesuarlardan faydalanabilirsin. Balonları, şemsiyeleri atarsın havaya ya da top sektirirsin. Belki ip atlarsın. Hadi ama, o ayaklar yerden en azından birkaç santim havalansın.

Krediler: steven_vdw & lapsusgirl

LomoMatrix arkadaşlarla daha keyifli. Birkaç kişi birlikte zıplayabilir, içinizden birini havaya atabilir ya da kostümlerinizle bir sahne canlandırabilirsiniz. Aramızda kalsın, havaya sıçrayıp öylece dursan bile iyi görünüyorsun. Cumartesi görüşmek üzere!

written by manyetikbant on 2012-07-19 #lifestyle #lomomatrix #galata #analog #istanbul

More Interesting Articles