LomoMatrix'e Gelirken Yanında Ne Getirmelisin?

2012-07-16

LomoMatrix İstanbul etkinliği yaklaşıyor. Peki sen çekime gelirken yanında ne getireceğine, ne giyeceğine ya da hangi aksesuarları kullanacağına karar verdin mi? Merak etme, sana yardımcı olacak birkaç önerimiz var.

Krediler: le_ors

LomoMatrix’in hareketi farklı açılardan kaydetmeyi amaçladığını biliyorsun. Bu yüzden özellikle havaya zıpladığında (ya da parende attığında) uçuşup ilginç görüntüler oluşturabilecek giysileri tercih edebilirsin. Pelerin, püsküllü giysiler ve hareketli kumaşlar iyi sonuç verecektir. Bunun yanında maskeler, gözlükler, şapkalar ve aklına gelebilecek her türlü aksesuar hem eğlencenin dozunu artırır, hem ortaya çıkacak kareleri daha ilgi çekici kılar.

Krediler: lakandula & bulletofmine

Giysiler dışında havaya atılabilecek objeler de önemli. Renkli şemsiyeler, balonlar, kurdeleler, poi hatta su bile LomoMatrix’teki değerli malzemelerden. Baloncuk çıkaran tabancaları da eksik etmemek gerek.

Krediler: lapsusgirl

Aslında her şey senin yaratıcılığına bağlı. Yapmak istediğin figürü düşün, en kolay bulabileceğin malzemeyi kapıp gel ve birlikte eğlenelim. Daha yükseğe sıçramak için her zaman arkadaşlarından destek alabilirsin.

written by manyetikbant on 2012-07-16 #lifestyle #analog #istanbul #galata #lomomatrix

More Interesting Articles