Pop In Fifteen - Paris Petit Bain'deki Pop In'in 15. Yılı

2012-07-13

Lomography’de, her zaman gittiğimiz bir bar var. İkinci evimiz gibi… Bira güzel, insanlar sempatik, müzik istenenin de ötesinde!

11 Mayıs’ta Petit Bain’de Pop In’in 15. yılı kutlandı – “Pop In fifteen” ve tabii ki biz de oradaydık.

Zombie Zombie, Yeti Lane, Gogo Charlton gibi bir dizi grup sahnede yer aldı. Tamamen Lomography kapsamında çok eğlenceli bir akşamdı.

Lomography ekibi tarafından 251 fotoğraf çekildi ama özellikle tebriği bir borç bildiğimiz 4 eğlenceli LomoReporter : Eglantine, Alex, Tanguy et Pierre-Yves tarafından….

Bu albümde bütün fotoğrafları bulabilirsiniz.

Sonuçta, eğer Pop In olmasaydı, hayat o kadar da güzel olmazdı ve biz tamamen üzgün, yalnız ve ayık olurduk. Öyleyse Pop In’e ve onun eğlenceli ekibine bizi her gün mutlu ettikleri için teşekkürler.

written by fredericdith on 2012-07-13 #news #party #analogue-photography #paris #france #analogue-cameras #analogue-lifestyle #popin
translated by sismograf

We’re fizzing with excitement to introduce our latest Kickstarter project: the Lomo’Instant Square. We’re talking about the world’s first analogue camera to produce square-format Instax pictures. It features a 95mm glass lens for super sharp photos, an advanced automatic mode that takes care of exposure, all of Lomography’s signature creative features — and a compact, foldable design. The Lomo’Instant Square has launched on Kickstarter. Come join the fun and back us on Kickstarter now to save up to 35% on the planned retail price, and scoop all sorts of extra treats. Be sure to snatch up the deals before they run out. Be there and be square!

More Interesting Articles