Fisheye No:2 ile Babylon Soundgarden Festival

2012-05-30

26 .05.2012 Cumartesi günü düzenlenen Bayblon Soundgarden Festival ’den bazı küçük detaylar.

Lomography Galeri İstanbul Mağazası’nın Lomoreporter duyurusu ile kazandığım Fisheye No:2 , Bayblon Soundgarden Festival davetiyemin yanında günün şanslı Lomoreporter’ı olduğum festival Maslak Parkorman’da geniş bi alana yayılmış , son derece eğlenceli aktivitelerin bulunduğu renkli bir içeriğe sahipti.123 , Büyük Ev Ablukada , Club Bangkok gibi Türk grupların yanı sıra Oi Va Voi , The Parov Stelar Band , gibi dünya çapında gruplara da ev sahipliği yaptı.

123 ve BEA ile start verildi.

Eğlenmekten arda kalan vakitlerde Fisheye no:2 ile birkaç kare yakalamak için festival alanını büyük bir zevkle turladım ve Bant Mag’in son derece güzel işlerini yayınladığı standta HINK ekibi ile karşılaştım.Mükemmel işlerini Bant Mag standın da son derece şık küçük kart postallar ve birkaç çanta şeklinde sergileyen HINK ekibi bence festivalin en güzel içeriklerinden biriydi.

Bunun dışında ilk defa karşılaştığım kokteyl şeklindeki biralarda birçok insanında olduğuna inandığım şekilde benimde favori içeceğimdi.

Mavi Jeans’in son derece renkli standı ise görülmeye değerdi. Herkesin kendi zevkine göre boyadığı tişörtler Fisheye ile gözüme daha da bir güzel geldi.

..Ve plak standının renkli magnetleri.

Akşam saatlerine ise Club Bangkok’la giriş yaptıktan sonra ayaklarımızın sızlamaya başladığı saatlere adım attık :)..Ve işte festivalden bir kaç nacizane kare daha.

written by burcumbaygut on 2012-05-30 #lifestyle #istanbul #fisheye #soundgarden #bayblon #fisheye-no-2 #etkinlikler #festival-babylon-soundgarden

More Interesting Articles