Lomography Gallery Store İstanbul Muhteşem Bir Parti İle Açıldı

1

Günlerce beklediğimize değdi, Lomography Gallery Store İstanbul herkesin aklında kalacak harika bir parti ile tüm İstanbul’a merhaba dedi!

Uzun zamandır Türkiye’ye ne zaman gelecek diye düşündüğün Lomography Gallery Store’un İstanbul şubesinin açılacağı 2012’nin başından beri biliniyordu. İki hafta öncesinde de açılış tarihi tam olarak belli oldu ve heyecanlı bekleyiş başladı!

Viyana’dan gelen iş arkadaşlarımız ve biz Lomography Türkiye takımı büyük güne yoğun bir çalışma ile hazırlandık. Tek istediğimiz Gallery Store İstanbul’un da dünyanın her yerindeki Gallery Store’lar gibi harika görünmesi ve açılış partisinin tüm Lomography partileri gibi iyi olmasıydı!

Ahır Kapı Roman Orkestrası, dansöz sürprizi, Tufan Demir ile Ali Gültekin’in DJ performansları, midye, ıslak hamburger ve içecekler partinin bizim planladığımız kısmıydı. Parti başladıktan sonra da olaylar spontane gelişti.

Tüm hazırlıklar bizi yordu ama partinin ardından aldığımız yorumlar ve artık İstanbul’daki tüm Lomografik aktiviteler için kullanabileceğimiz bir ana üssümüzün olması tüm yorgunluğu unutturdu ve gerisinde keyifli bir his bıraktı.

Büyük açılış yalnızca bir başlangıç idi, bundan sonra sık sık Gallery Store İstanbul’da buluşup en derin analog arzularımızı beraber gerçekleştireceğiz.

Lomography Türkiye’den herkese teşekkürler ve sevgiler.

written by erayalan on 2012-04-01 #news #istanbul #gallery-store #acilis

One Comment

  1. yattering
    yattering ·

    Çok güzeldi, çok özeldi ve dahası eğlenceliydi. Sıradaki etkinlikleri beklemedeyiz.

More Interesting Articles