Lomography Gallery Store İstanbul'a Son 1 Gün

Artık sonuna geldik büyük açılış yarın. Tüm kutular yerleşti, Lomography’nin 10 altın kuralı Gallery Store’un çeşitli köşelerine asıldı. Sadece İstanbul Gallery Store’da olacak hareketli vitrinin motorları çalışmaya başladı.

Haftalardır süren çalışmaların neredeyse sonuna geldik. Lomography’nin mimarlarını özenle tasarladığı Gallery Store İstanbul son rötuşlardan sonra, derin analog arzularını gidermen için tamamen hazır hale gelecek!

Tüm dünyada olduğu gibi Gallery Store İstanbul büyük bir parti ile 29 Mart Perşembe akşam saat 8’de kapılarını açacak. Mimarlar Gallery Store’u en güzel hale getirmek için uğraşırken, Lomography Türkiye Takımı olarak biz de en coşkulu açılış partisi için çalıştık.

“Lomography partileri şehirdeki en çılgın partilerdir” geleneğini, Lomography’nin bulunduğu tüm şehirlerdeki gibi İstanbul’da da sürdürmek için hazırız.

Unutma, parti akşam 8’de başlıyor tüm eğlenceyi yakalamak için geç kalma!

LCV: store.istanbul@lomography.com

Adres: Şahkulu Mah. Serdar-ı Ekrem Sok. No:5/B Beyoğlu/İstanbul

Gelişmeler için: Gallery Store İstanbul Facebook Sayfası, Lomography Türkiye Facebook Sayfası, Gallery Store İstanbul Twitter ve Lomography Türkiye Twitter

written by lgs_istanbul on 2012-03-28 #news #istanbul #lomography #gallery-store #parti #acilis

Kickstarter

Bringing an iconic aesthetic to square format instant photography, the Diana Instant Square fills frames with strong, saturated colors and rich, moody vignetting. Built to let your inspiration run wild, our latest innovation features a Multiple Exposure Mode, a Bulb Mode for long exposures, a hot shoe adapter and so much more! It’s even compatible with all of the lenses created for the Diana F+ so that you can shake up your perspective anytime, anywhere. No two shots will ever be the same. Back us on Kickstarter now!

More Interesting Articles