Trees

15 Milyon "Beğen" Hedefi İçin Bize Yardım Et

15 Milyon fotoğraf Beğen sayısına ulaşmamıza çok az kaldı, bize bu hedefte yardımcı olmanı çok isterim. Bu sürecin kilometre taşlarında, sürpriz ödüller de seni bekliyor olacak. En çok “Beğen” diyenler için Lomografik ürünler, En çok “Beğen” alan Lomograficiler’e özel ödüller ve benzeri.

Krediler: adi_totp

Lomography ‘de 15 milyon “Beğen” sayısına ulaşmak bizim için oldukça önemli ve bunu kutlamayı istiyoruz. Bu görevde bize yardım et ve havalı ödüller kazan! Önümüzdeki haftalarda her türlü başarıda bazı hediyeler dağıtacağız! En çok “Beğen” diyenler veya fotoğraflarına en çok “Beğen” alanlar, bu hedefte herkes için ödül var. Sayaç her sayfanın tepesinde kaç tane “Beğen” sayısında olduğumuzu gösteriyor. Düzenli olarak kontrol et ve nerede olduğumuzu takipte ol!

Var mısın? Harika! Katılmanın iki süper kolay yolu var

  1. Lomography sitesindeki Fotoğraflara “Beğen” diyerek. Eğer henüz Lomography ‘ye katılmadıysan, bugün üye ol ve beğenmeye başla. Nereden mi başlayacaksın? Yazının sonunda sana bazı öneriler var…
  2. Başkalarının fotoğraflarını beğenmesini sağlayarak. O zaman arkadaşlarını topluluğa katılması için davet et, fotoğraflarını beğenerek onlar da harika ödüller kazanabilir! Facebook ve Twitter'da fotoğraflarını paylaşmayı unutma ki muhteşem Lomograflar’ını arkadaşların görüp beğenebilsin. Bunun için her fotoğrafın altındaki linki kullanabilirsin!

Bir hatırlatma: Sitedeki analog fotoğraflara “Beğen” derken Lomografici’ye saygılarını sunuyorsun, bunu tüm dürüstlüğün ve bilgeliğinle yaparak “Beğen” demenin gücünü iyi kullan!

Daha önce de söylediğimiz gibi, önümüzdeki haftalarda, bu süreçte farklı kilometre taşlarında çeşitli ödüller vereceğiz. 15 milyon “Beğen” sayısına giderken en çok beğenilen ve 15 milyonuncu “Beğen’i” alan fotoğraflara fotoğraf makineleri ödüllerimiz var. Bitmedi, beğenilen fotoğrafların özel galerilerde yer alacak!

Hazır mısın? Seçilen fotoğrafları göz atmak ister misin ya da fotoğrafları renklerine göre keşfetmeyi? Popüler fotoğraflara bakmayı veya rasgele bir fotoğrafı görmeyi ister misin?

En çok “Beğen” diyen 100 Lomografici’yi görmek istersen bu linkleri takip edebilirsin: adash, adi_totp, adzfar, albeelee, anomalocaris, artichekt, atria007, b0rn2b1ush, baijiu89, barakalofi, bccbarbosa, bkspicture, bravopires, brommi, cc-in-paris, clickiemcpete, clownshoes, cpolpa, dabai, dakadev_pui, deprofundis, disdis, earlybird, ecchymoses, elvismartinezsmith, emkei, escudero, eskimofriend, gnarlyleech, goonies, gotoarizona, grazie, icomewhenieatcaponata, isabel_mebarak, istionojr, japsix, javihacefotos, jeabzz, joyceyjoyce, kleeblatt, lawypop, lazybuddha, lightblue, liquorice, littlekoala, lola_juanlu, mafiosa, mapix, maria_vlachou, maryona, maxwellmaxen, mcrstar, mephisto19, meryl, mich, mikahsupageek, mylatehope, natalieerachel, neja, nicolas_noir, oskar73, panelomo, pangmark, pepper-b, pietrone, pussylove, realrampage, renaishashin, rik041, ripsta, robinansell, robter, russheath, scede, scorpie, shoujoai, soleado, sondyy, spoeker, stouf, suizidekid, susielomovitz, sye, traaaart, troch, tsingtao, tyler_durden, upic, valennano, vgzalez, vicuna, volker-jp, wapclub, warning, weidong, why-yu, wuxiong, yochan, zeester ve zharenkov.

written by tomas_bates on 2012-03-27 #news #lomography #begen #15-milyon #hedef

More Interesting Articles