Lomography Gallery Store İstanbul'a Son 2 Gün

İnşaat tamamlandı, LomoWall duvara sabitlendi, Lomografik güzelliklerin sergileneceği kutular duvarlara montelendi ve şimdi de son temizlikler yepılıyor. Lomografik Cennet’in muhteşem bir parti ile açılmasına sadece 2 gün kaldı.

Geri sayımda son iki gün. “Orta Doğu ve Balkanların” ilk Lomography Gallery Store’u İstanbul da açılıyor. Biraz klişe bir söylem oldu değil mi? Ama gerçek =)

Bundan sonra derin analog arzularını gidermek için dilediğin zaman Galata/ İstanbul’a gelebileceksin. Ancak ilk günün heyecanını kaçırmak istemiyorsan 29 Mart günü akşam saat 8’de Galata’ya gelmeyi unutma!

LCV: store.istanbul@lomography.com

Adres: Şahkulu Mah. Serdar-ı Ekrem Sok. No:5/B Beyoğlu/İstanbul

Gelişmeler için: Gallery Store İstanbul Facebook Sayfası, Lomography Türkiye Facebook Sayfası, Gallery Store İstanbul Twitter ve Lomography Türkiye Twitter

written by lgs_istanbul on 2012-03-27 #news #istanbul #gallery-store #parti #acilis

Thanks, Danke, Gracias

Thanks

We couldn’t have done it without you — thanks to the 2000+ Kickstarter backers who helped support this analogue dream machine the Diana Instant Square is now a reality. Watch out world, this Mighty Memory Maker is coming your way! Did you miss out on the Kickstarter Campaign? Fear not, pre-sale is now on and we have a Diana Instant Square waiting just for you! Pre-order now to pick up your own delightful Diana Instant Square and free Light Painter just in time to snap away those Christmas Carols.

More Interesting Articles