Ankara'da Bir Sürrealist!

Bu güzel havalarda dışarı çıkmak için bahaneye pek ihtiyaç olmasa da siz yine de bir bahaneye ihtiyaç duyuyorsanız okumaya devam edin.

Endişelenmeyin, Melih Gökçek bahsetmiyorum. Bu şehre iki sürrealistin fazla geleceğine inandığım için İstanbul’daki Dali Sergisi’nin Ankara’da gösterime açılacağını sanmıyordum, fakat yanılmışım. Kısa süreli İstanbul ziyaretimde gitmeye fırsat bulamadığım Dali Sergisi 23 Mart 20 Mayıs tarihleri arasında Cer Modern görülebilecekmiş.

Açılışı dün yapılan sergide Salvador Dali’nin “İlahi Komedya”, ”Sürrealizmin İzleri” ve “Galayla Akşam Yemeği” adlı üç ayrı başlıktan oluşan 121 eseri yer alıyormuş. Ben gitmek için sabırsızlanıyorum. Eğer siz de aynı heyecanı yaşıyorsanız biletleri buradan satın alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için ise buraya tıklayın.

written by civcivli on 2012-04-11 #news #sergi-surrealizm-tablo-ilahi-komedya-surrealizmin-izleri-galayla-aksam-yemegi

Kickstarter

Bringing an iconic aesthetic to square format instant photography, the Diana Instant Square fills frames with strong, saturated colors and rich, moody vignetting. Built to let your inspiration run wild, our latest innovation features a Multiple Exposure Mode, a Bulb Mode for long exposures, a hot shoe adapter and so much more! It’s even compatible with all of the lenses created for the Diana F+ so that you can shake up your perspective anytime, anywhere. No two shots will ever be the same. Back us on Kickstarter now!

More Interesting Articles