Earl Grey Tadı

Siyah beyaz filmler söz konusu olduğunda, ben genellikle Ilford ve Lucky’yi tercih ederim. Lomography Earl Grey 100, aslında bana fotoğraf dükkanındaki çalışan tarafından tavsiye edildi ve ben de, onu denemenin eğlenceli olacağını düşünerek tereddüt etmeden satın aldım.

Siyah beyaz filmler söz konusu olduğunda, ben genellikle Ilford ve Lucky’yi tercih ederim. Lomography Earl Grey 100 aslında bana fotoğraf dükkanındaki çalışan tarafından tavsiye edildi ve ben de, onu denemenin eğlenceli olacağını düşünerek tereddüt etmeden satın aldım. Ben daima Sprocket Rocket ’ımı nostaljik bir dokunuş için siyah beyaz filmle kullanırım ve bu sefer de öyle oldu.

Krediler: evon_t

Lomography Earl Grey 100 parlak güneşin altında şüphesiz çok hoştu. Ben kesinlikle portrelerde hoş bir gren ve iyi pozlanmış kareler seviyorum.

Krediler: evon_t

Çoklu pozlamalar da bu filmle oldukça hoş görünüyor. Benim çektiğim bazı fotoğraflar fazla pozlanmış ve nesneler zor zar görünüyor. Ama bunlar haricinde, ben sonuçlardan gerçekten memnunum.

Krediler: evon_t

Kapalı mekanlarda, yeterli ışık ile çekilen fotoğraflar uzun pozlamaya gerek kalmadan iyi görünüyorlar.

Krediler: evon_t

Az ışıklı kapalı alanlarda, uzun pozlama ile çekmek bu filmi kullanırken benim tercih ettiğim bir birleşim.

Krediler: evon_t

Lomography Earl Grey 100 ile iyi fotoğraflar çekmek oldukça kolay, çünkü farklı ışık şartlarında oldukça iyi çalışıyor. Daha grenli fotoğraflar için daha yüksek ISO’lu Lomography Lady Grey 400 ’yi tercih edebilirsiniz. Kısacası, Lomography Earl Grey 100 ’in sonuçları gerçekten hoş. Eğer siyah beyaz fotoğrafları seviyorsanız ya da sadece merakınızı gidermek istiyorsanız, onu denemelisiniz!

written by evon_t on 2012-04-06 #gear #travel #35mm #review #white #black #100 #life #noir #lomography #user-review #earl-grey #lomography-earl-grey
translated by sismograf

More Interesting Articles