Lomography Colorsplash Fotoğraf Makinesi: Mükemmel Bir Arkadaş

1

Hemen hemen her durumda iyi bir performans sergileyen klasik Lomography fotoğraf makinasına hızlı bir bakış!

Colorsplash benim ilk lomo fotoğraf makinam değil, ama en sevdiklerimden, çünkü kullanması her yerde çok kolay! İnsanlar bu fotoğraf makinasına ve onun çılgın şekline bakıp, hayretler içinde kalıyorlar… O bir saç kurutma makinası mı? Kuzu pirzolası mı? Haha

Colorsplash, gün ışığı koşullarında ve kullanmayı sevdiğiniz herhangi bir filmle (özellikle dia ve çapraz banyo ile) harika sonuçlar veriyor.

Gece çekimleri ve iç çekimlerde de sonuçlar oldukça tatmin edici ve flaşı gerçekten kullanışlı. Hem de bonus olarak renkli filtreleri mevcut. Oto portrelerinizi çekmek ve sizi flaşıyla kör etmek için de oldukça iyi!!!

Colorsplash fotoğraf makinasını aldıktan sonra, flaşını çok sevdim ve bütün diğer fotoğraf makinalarımın da multi-colored flaşın gücünü hissetmesi için Colorsplash Flaş ’ı satın aldım !

written by explorette on 2012-04-03 #gear #night #review #colors #day #lomo-camera #colorsplash #flash #lomography #user-review #requested
translated by sismograf

Bringing an iconic aesthetic to square format instant photography, the Diana Instant Square fills frames with strong, saturated colors and rich, moody vignetting. Built to let your inspiration run wild, our latest innovation features a Multiple Exposure Mode, a Bulb Mode for long exposures, a hot shoe adapter and so much more! It’s even compatible with all of the lenses created for the Diana F+ so that you can shake up your perspective anytime, anywhere. No two shots will ever be the same. Back us on Kickstarter now!

One Comment

  1. renintendo
    renintendo ·

    en yakın zamanda bu makinayı almayı planlıyorum..hem tasarımı hem de çıkardığı işler harika..

More Interesting Articles