Lomography Galeri Mağazası İstanbul Açılış Partisi Canlı Yayın 1

Galata’da bu akşam bir hareketlilik var! Belli ki Lomography’nin açılacağını insanlar duymuş. Henüz çok geç değil İstanbul’da isen hadi kalk ve Galata’ya gel, büyük partinin başlamasına az kaldı.

Galata’da meşhur Doğan apartmanının da bulunduğu Serdar-ı Ekrem Caddesinde 5 numarada, Lomografik mucizelerin gerçekleşeceği, tüm aktivitelerin ana üssü bu akşam kapılarını açıyor.

Önce saat 7’de basın mensupları sonrasında saat 8’de de herkesle birlikte parti başlayacak.

Ah ile başlayacak canlı müzik, arada bir sürprizden sonra yerini Ali Gültekin, Beto Narme (Tufan Demir) ve de Berkay Uğur’un performansına bırakacak.

Müziğin ve tüm Lomografik ürünlerin tadı lezzetli; yiyecek ve içecekler ile çıkacak!

Hadi geç kalma seni de aramızda görmeyi çok istiyoruz.

written by lgs_istanbul on 2012-03-21 #news #galeri-magaza #parti #acilis

Kickstarter

Bringing an iconic aesthetic to square format instant photography, the Diana Instant Square fills frames with strong, saturated colors and rich, moody vignetting. Built to let your inspiration run wild, our latest innovation features a Multiple Exposure Mode, a Bulb Mode for long exposures, a hot shoe adapter and so much more! It’s even compatible with all of the lenses created for the Diana F+ so that you can shake up your perspective anytime, anywhere. No two shots will ever be the same. Back us on Kickstarter now!

More Interesting Articles