Lomografi 1883 Sokak Stili Moda Yarışması Kazananları Duyurusu

Londra Moda Haftası podyum yürüyüşleri biterken biz de 1883 Sokak Stili Moda Yarışması’nın kazananlarını belirlemekle uğraşıyorduk. Peki 1883 fotoğraf çekimleri için sahne arkasında bulunma olanağını elde eden şanslı kim oldu? Öğrenmek için okumaya devam edin!

Bu yarışmamızda sizlerden en iyi sokak stili fotoğraflarınızı yollamanızı istemiştik ve siz modadan anlayan Lomograficilerimiz yüzlerce harika fotoğrafla katıldınız, fakat sadece bir kazanan belirlememiz gerekiyordu. Hazırsanız kazananı açıklıyorum…

First Prize

Photo:sandkorn

Birincilik ödülümüz sandkorn gidiyor! 1883’ partisine iki kişilik bir bilet ve moda çekiminin sahne arkasına girme şansı kazanıyor. Ayrıca kendi seçeceği üç paket Lomography film de hediyemiz olacak. Tebrikler sandkorn.

Finalistler

kerrycook23
natalieerachel
reiga
missmarion
peropero

Beş finalistimiz de 10’ar Piggy kazandı. Herkesi tebrik ediyoruz. Önümüzdeki heyecanlı yarışmalarımız için gözlerinizi açık tutun!

written by hannah_brown on 2012-03-27 #news #film #competition #uk #lgs #londra #duyuru #yarisma #kazanan #fotografcilik #1883 #moda-haftasi #sokak-stili
translated by civcivli

Kickstarter

Bringing an iconic aesthetic to square format instant photography, the Diana Instant Square fills frames with strong, saturated colors and rich, moody vignetting. Built to let your inspiration run wild, our latest innovation features a Multiple Exposure Mode, a Bulb Mode for long exposures, a hot shoe adapter and so much more! It’s even compatible with all of the lenses created for the Diana F+ so that you can shake up your perspective anytime, anywhere. No two shots will ever be the same. Back us on Kickstarter now!

More Interesting Articles