Florian Imgrund'un Monokrom Çoklu Çekimleri

Alman bir fotoğrafçı ilk analog fotoğraf makinesini 2 yaz önce aldı ve o zamandan beri harika fotoğraflar çekiyor. Aralarında bazı güzel ve iyi planlanmış üst üste çekimler var. Hemen atlamadan önce yaptığı işlere bir göz atın!

Eğer bakarsanız Florian Imgrund’s Flickr photostream, burada hepsi de şahane monokromla çekilmiş birçok inanılmaz analog fotoğraflar bulacaksınız. Gerçekten de o kadar iyiler ki yıllardan beri fotoğraf çekiyor olduğunu tahmin etmek zor değil. Ama Alman fotoğrafçı 2010 yazında edindiği ilk analog makinesiyle fotoğraf çekmeye başladığını söylüyor.

Fotoğraflar Florian Imgrund’dan This is Colossal.

Flickr sayfasında “Analog fotoğrafların benzersiz büyüsünün, fotoğrafçılığın orijinal el sanatıyla birleşmesi büyüledi beni. 2010 yazında edindiğim ilk analog makineden sonra fotoğraf çekmeye ve ardından daha da çekmeye başladım,” diyor.

Florian’ın dikkat çeken monokrom çoklu çekimlerinin arasında, hepsi de Photoshop yardımı olmadan, analogun o güzelliğiyle çekilmiş bir çok fotoğraf var. Florian bu çoklu çekimlerinde genelde insanı ve doğal manzaraları birleştiriyor, bu yüzden böyle bir insan ve etrafındaki doğayla birleştiği izlenimi yaratıyor.

Daha fazla fotoğrafını görmek için Flickr ve Facebook page sayfası.

"Bu makaledeki bütün bilgiler This is Colossal alınmıştır.

written by plasticpopsicle on 2012-03-26 #lifestyle #lomography #siyah-ve-beyaz #analog-yasam #monokrom #tek-renk #floria-imgrund #ust-uste-cekim
translated by butterwithbutter

More Interesting Articles