Bugün Pi Günü Aşığım Yarışması

Mart’ın 14’ü Pi Günü olarak kutlanıyor. Ve tüm dünyada sürmekte olan bu kutlamalara katılmak için biz de size kendi yolumuzu gösteriyoruz. Daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Krediler: andreiadec

Dünyanın her bir yanında, insanlar Pİ Günü’nü kutlamak için farklı yollara başvuruyor. Matematikteki π ile bağlantılı şeyler yapıyorlar. Bunlardan en yaygın olanı ise insanların Pi Günü’nü tart yiyerek kutlaması. Yani evet, oldukça kolay. Yapmanız gereken tek şey tartları ne kadar çok sevdiğinizi gösteren bir fotoğraf yüklemeniz! Ve 3 kişi Piggy kazanacak!

Detaylar:

  • Ödül(ler): 3 kişiye 10’ar Piggy. Bütün kazananlar LomoEvleri’ne özel bir başarı ödülü edinecekler.
  • Film/Kamera Tipi: Dijital ortamda oynanmış, manipule edilmemiş bütün analog fotoğraflar.
  • Katılma limiti: 2 fotoğraf
  • Minimum Fotoğraf Kalitesi: Fotoğraflar enine ya da boyuna en az 768px olmalı.
  • Fotoğraf bilgileri tamamlanmış olmalı (kamera, film, yer ve 3 etiket).
  • Yarışmanın bitiş tarihi 30 Mart, 2012’dir.

written by nyebe on 2012-03-19 #news #competition #tart #yarismalar #yarisma #pi-gunu
translated by butterwithbutter

Kickstarter

Bringing an iconic aesthetic to square format instant photography, the Diana Instant Square fills frames with strong, saturated colors and rich, moody vignetting. Built to let your inspiration run wild, our latest innovation features a Multiple Exposure Mode, a Bulb Mode for long exposures, a hot shoe adapter and so much more! It’s even compatible with all of the lenses created for the Diana F+ so that you can shake up your perspective anytime, anywhere. No two shots will ever be the same. Back us on Kickstarter now!

More Interesting Articles