Julia Margaret Cameron Siyah Beyaz Portre Yarışması

Bu ayın teması portre fotoğrafçılığı. Sadece o kadar da değil, bu haftanın tarihe imzasını atan ünlü ve başarılı portre fotoğrafçısı; Julia Margaret Cameron. Siyah beyaz portre yarışmamızda bize katılın. Bilgi için ise okumaya devam edin.

Julia Margaret Cameron Viktorya ve Arthur Dönemi temalarıyla çektiği portreleriyle tanınan İngiliz bir fotoğrafçıydı. Bu haftaki yazı dizimiz ona adandı. Bu yarışmada sizden siyah beyaz portre fotoğraflarınızı yollamanızı istiyoruz. Cameron’un stilinde olması gerekmiyor. Kendi özgün stilinizle çektiğiniz herhangi bir siyah beyaz portre fotoğrafı olabilir. Yaratıcılığınızı konuşturun. İyi eğlenceler!

Detaylar:

  • Ödüller: 3 kazanana 10’ar Piggy. Her kazanan bu yarışmaya özel bir LomoEv Madalyası da kazanacak.
  • Film/Fotoğraf Makinası Tipi: Herhangi bir siyah beyaz filme çekilmiş portre. Fotoğraf makinesi tipi önemli
  • Yükleme Limiti: 3 fotoğraf
  • En Düşük Fotoğraf Boyutu: Katılımlar en az 768px boyutlu fotoğraflarla yapılmalıdır.
  • Fotoğraf Bilgisi tamamlanmış olmalıdır (fotoğraf makinesi, film, yer & 3 etiket).
  • Son katılım tarihi 31 Mart 2012.

written by nyebe on 2012-03-18 #news #competition #fotograf #yarismalar #portre #yarisma #julia-margaret-cameron #beyaz #siyah #haftalik #hafta
translated by civcivli

Kickstarter

Bringing an iconic aesthetic to square format instant photography, the Diana Instant Square fills frames with strong, saturated colors and rich, moody vignetting. Built to let your inspiration run wild, our latest innovation features a Multiple Exposure Mode, a Bulb Mode for long exposures, a hot shoe adapter and so much more! It’s even compatible with all of the lenses created for the Diana F+ so that you can shake up your perspective anytime, anywhere. No two shots will ever be the same. Back us on Kickstarter now!

More Interesting Articles