Lomokino'n ile 54°'den 180°'ye

54° yeterince iyi, ama biz daima daha fazlasını istiyoruz! Özellikle sen de benim gibi bir fisheye fotoğraf makinesi hayranıysan, mıknatıslı fisheye lens ile Lomokino’nda 180° açıya sahip olabilirsin.

Evet, cep telefonları için tasarlanmış bu küçük lensi LomoKino'nda kullanılabilirsin ve bunu yapmak için tek ihtiyacın olan biraz hamur yapıştırıcı! İşte bu lensi LomoKino'na nasıl sabitleyeceğini gösteren küçük bir tanıtım videosu!

İşte sonuç:

Aşağıda fisheye lens ile çekilmiş fotoğraflar var. Parmaklarının lense gelmemesine dikkat et. Yoksa sen de videoyu benim gibi bitirebilirsin.

İşte, lenssiz birkaç fotoğraf:

written by norya on 2016-02-02 #videos #gear #tutorials #camera #leg #movie #tipster #efiniti #fisheye #camera-modification #select-type-of-tipster #select-what-this-tipster-is-about #lomokino #blutack
translated by sismograf

Kickstarter

Bringing an iconic aesthetic to square format instant photography, the Diana Instant Square fills frames with strong, saturated colors and rich, moody vignetting. Built to let your inspiration run wild, our latest innovation features a Multiple Exposure Mode, a Bulb Mode for long exposures, a hot shoe adapter and so much more! It’s even compatible with all of the lenses created for the Diana F+ so that you can shake up your perspective anytime, anywhere. No two shots will ever be the same. Back us on Kickstarter now!

More Interesting Articles