Diana'lı Diana Yarışması

Selam millet! Eğer Diana F+’ını seviyorsan şanslısın, çünkü bu defa Diana’lı bir yarışmamız var. Bu ay düzenlediğimiz Diana F+ Yarışmasına katıl çünkü bu defa çok derine iniyoruz, tıpkı Inception (Başlangıç) filmindeki gibi.

Krediler: stephanie

Kaçınız Diana F+'s çok yönlü oluşunu seviyor? Bu 120mm’lik fotoğraf makinesi resmen harikalar yaratıyor! Harikalardan bahsetmişken, bu konuyu da açmadan edemeyeceğim, bu defa tıpkı Inception (Başlangıç) filmindeki gibi bir etki yakalamak istiyoruz. Rüya içinde rüya içinde rüya… Tabi tek bir farkla, Diana F+ kullanarak. Sizden Diana’nızla içinde Diana bulunan fotoğraflar çekmenizi istiyoruz. Hatta belki Diana içinde Diana’n içinde Diana… Kafanız mı karıştı? İlginizi mi çekti? İşte detaylar burada:

Sizden Diana F+’ınızı kullanarak içinde konu (ya da konunun bir parçası) olarak Diana F+’ı bulunduran bir fotoğraf çekmenizi istiyoruz. Bu arkadaşınızın Diana F+ tutan bir fotoğrafı olabilir (ya da tam tersi), aynadan çekilmiş bir fotoğraf olabilir, Sizin Diana’yla çekilmiş bir fotoğrafınızı tutan fotoğrafınız olabilir. Ya da sizin Diana’yla çekilmiş bir fotoğrafınızı aynadan tutarken çekilmiş bir fotoğrafınız olabilir.

Yada…

Tamam artık burada durmalıyım yoksa bu açıklamanın sonu gelmeyecek. Neyse, anladınız işte. Bizi yaratıcılığınızla şaşırtın. Bir yolunu bulun. 10 kazanan belirleyeceğiz ve her birine 10 TL değerinde 5 Piggy puan vereceğiz.

Diğer Detaylar:

  • Fotoğraf Makinesi ve Film Tipi: Fotoğraflar sadece ve sadece Diana F+ ile çekilmiş olmalı.
  • Fotoğraf Yükleme Limiti: 3.
  • En Düşük Fotoğraf Boyutları: Katılacağınız fotoğrafların yükseklik ya da genişliğinin en az 768px olması gerekiyor.
  • Fotoğraf Bilgisi doldurulmuş olmalı. (Fotoğraf Makinesi, Film ve en az 3 etiket.)
  • Son katılım tarihi 31 Mart 2012.

Diana F+ 1960’ların klasik fotoğraf makinesi Diana’nın yenilenmiş hali. Çektiği hayalsi ve kendinden odaklı görselleriyle tanınır. Diana F+ artık iğne deliği ve panorama özellikleriyle birlikte online dükkanımızda sizi bekliyor.

written by nyebe on 2012-03-18 #news #competition #diana #diana-f #diana-f #tantana #yarisma #diana-f-arti
translated by civcivli

More Interesting Articles