Beğen, Paylaş ve Kazan

Lomography İstanbul Galeri Mağazası’nın 29 Mart’ta süper bir parti ile açılacağını duyurduk. Hazırlıklar tam hızıyla devam ediyor ve gelişmeleri Sosyal Medya aracılığı ile paylaşıyoruz.

İlk aşamada açılış ile ilgili gelişmeleri sonrasında da Galeri Mağaza ‘da düzenlenen etkinlikleri, partileri, atölye çalışmalarını takip etmenin en güzel yolları lomography.com.tr, Facebook ve Twitter.

Fotoğraf: squamy

29 Mart’a kadar Facebook sayfamızı beğenin ve profilinizde paylaşın, sonrasında “Büyük Açılış Partisi” sırasında yapacağımız çekilişte 1 sürpriz fotoğraf makinesi, 1 sürpriz aksesuar ve 1 sürpriz moda ürününden birini kazanma fırsatı yakalayın!

written by lgs_istanbul on 2012-03-13 #news #istanbul #facebook #kazan #yarisma #galeri-magaza #begen #paylas

Bringing an iconic aesthetic to square format instant photography, the Diana Instant Square fills frames with strong, saturated colors and rich, moody vignetting. Built to let your inspiration run wild, our latest innovation features a Multiple Exposure Mode, a Bulb Mode for long exposures, a hot shoe adapter and so much more! It’s even compatible with all of the lenses created for the Diana F+ so that you can shake up your perspective anytime, anywhere. No two shots will ever be the same. Back us on Kickstarter now!

More Interesting Articles