Lomography Galeri Mağazası İstanbul

Artık hepimiz biliyoruz ki Lomography İstanbul Galeri Mağazası’nın açılmasına çok çok az kaldı. Bir kısmınız dünyanın her yerindeki mağazalardan birine uğramış ve hatta etkinliklerine katılmış olabilir, ama biz yine de Galeri Mağaza’ da neler olacağından biraz bahsetmek ve heyecanımızı sizinle paylaşmak istiyoruz.

Şehrindeki Lomografik Cennet, Galeri Mağazaları'dır. Türkiyedeki ilk Lomography Galeri Mağazası ise bu ayın sonunda, 29 Mart’ta İstanbul’da açılacak. İşte İstanbul Galeri Mağaza’nın amblemi:

Nasıl beğendin mi?

Galeri Mağazasında 29 Mart’ta harika bir açılış partisi ile başlayacak etkinlikler hiç bir zaman bitmeyecek. Tüm dünyada olduğu gibi İstanbul’da da ürün lansman partileri, atölye çalışmaları ve seminerler düzenlenecek.

fotoğraflar: 134340 ve i_am_four-eyes

Dünyanın her yerinden gönderilen Lomograflardan yapılacak bir LomoDuvarı da Galeri Mağaza’ sının duvarında yer alacak. Daha önce yapılan İstanbul LomoDuvar’ı Yarışmasına fotoğraflarını gönderdiysen fotoğrafının orda olup olmadığını gel ve kontrol et!

fotoğraf: eva_eva

Dahası ve en güzeli, Lomography Ürünlerinin tümünü Galeri Mağaza’ da bulabilecek, inceleyebilecek ve onlar hakkında detaylı bilgileri alabileceksin

fotoğraf: vicuna

Çok yakında görüşmek üzere!!

written by lgs_istanbul on 2012-03-13 #news

More Interesting Articles