Bayat Film Yarışması

Kullanmaya gerek olmadığını ve işe yaramayacağını mı düşünüyorsun? Hiç de bile! Bayat filmleri seviyoruz ve sizin de sevdiğinizi biliyoruz. Şimdi bayat filmle çekilmiş en iyi karelerinizi sergileme zamanı. Ve biz de daha taze kazananları seçeceğiz!

Krediler: cruzron

Bir bayat film zulasına denk gelmeyi sen de sevmiyor musun? Bazen elinde kalan sadece kuşku. Uygun şekilde muhafaza edildi mi? Bunlardan kullanışlı fotoğraflar elde edecek miyim? Bayat şeyler kaymak tutup küflenmez mi? Ama günün sonunda bir şekilde o film makaralarını alıyoruz ve devamında sonuçlardan çok etkileniyoruz. Dünün bayat filmlerinden bugününkilere 10 yıldan fazla süre geçti, bayat filmler Lomografçıların kalbinde her zaman bir yer bulacaktır. Sizce de öyle değil mi?

Bayat filmle çekilmiş en iyi fotoğraflarınızı gönderin ve biz de en iyilerini Piggy ile ödüllendirelim!

Detaylar:

  • Ödül(ler): 3 kazananın her birine 10ar Piggy. Tüm kazananlar LomoEvleri’ne özel bir rozetle ödüllendirilecekler.
    Film/Kamera: Herhangi bir analog fotoğraf, dijital olarak geliştirilmemiş ve değiştirilmemiş. *Bayat film kullanılmalı!
    *Yükleme Sınırı: 10 fotoğraf!
    *Minimum Fotoğraf Boyutları: Fotoğraf gönderimleri boy ve en için en az 768px olmalı.
  • Fotoğraf hakkındaki bilgiler tamamlanmış olmalı (kamera, film, yer & 3 etiket)

written by cruzron on 2012-03-11 #news #film #competition #bayat #negatifler #pozitifler #zamani-gecmis
translated by supernovahunter

Kickstarter

Bringing an iconic aesthetic to square format instant photography, the Diana Instant Square fills frames with strong, saturated colors and rich, moody vignetting. Built to let your inspiration run wild, our latest innovation features a Multiple Exposure Mode, a Bulb Mode for long exposures, a hot shoe adapter and so much more! It’s even compatible with all of the lenses created for the Diana F+ so that you can shake up your perspective anytime, anywhere. No two shots will ever be the same. Back us on Kickstarter now!

More Interesting Articles