Londra Müzesi LomoDuvarı Yarışması Aşama 2: Adrenalin

Bu yaz Londra Müzesi ile birleşip, Lomography Topluluğunun ve halkın gönderdiği fotoğraflardan oluşan bir LomoDuvarı sergisi düzenlemek istiyoruz. İste senin ikinci fotoğrafçılık mücadelen: Adrenalin

Olimpik ve Paralimpik oyunları kutlamak için Temmuz 2012’de açılacak LomoDuvarı sergisi ile Lomography İlham ve Başarı temalarını keşfe çıkacak. Sergi süresince Londra Müzesi'nde atölye çalışmaları düzenlenecek, bu atölye çalışmalarına rezervasyon buradan yapılabilir. Ayrıca, Lomography Gallery Store Soho ve Lomography Gallery Store East London'da her ay özel atölye çalışmaları düzenlenecek.

Bu ayın yarışma teması adrenalin, hadi bize adrenalini, hızı, heyecanı ve gücü en güzel anlatan fotoğraflarını gönder. Fotoğraflar spor konulu ve Londra’da çekilmiş olmak zorunda değil, sadece analog olsun yeter!

Gönderilen tüm fotoğraflar son sergide yer alamayacak ve LomoDuvarı tasarımcılarımız LomoDuvarı’nı bitirmeden hangi fotoğrafların seçildiğini açıklayamayacağız.

Öyleyse, gel ve 2007 Londra Dünya Kongresinden beri kurulacak en büyük LomoDuvarı’nın bir parçası ol!!

written by littlemisslove on 2012-03-09 #news #sport #lomowall #competition #rumble #olympic #london #uk #workshops #adrenaline #museum-of-london #bnap
translated by erayalan

Kickstarter

Bringing an iconic aesthetic to square format instant photography, the Diana Instant Square fills frames with strong, saturated colors and rich, moody vignetting. Built to let your inspiration run wild, our latest innovation features a Multiple Exposure Mode, a Bulb Mode for long exposures, a hot shoe adapter and so much more! It’s even compatible with all of the lenses created for the Diana F+ so that you can shake up your perspective anytime, anywhere. No two shots will ever be the same. Back us on Kickstarter now!

More Interesting Articles