Yakalandı: Super Junior Analog Fotoğraf Makineleri İle Birlikte

Koreli pop grubu Super Junior, analog fotoğraf makineleri ile çekim yaparlarken yakalandı! Makinelerin ne olduğunu anlamaya çalıştık. Bana, tamir edilmiş Zenit E veya Kiev 4 gibi görünüyor! Rus fotoğraf makineleri harika bir seçim, hepsi çok sık ve çevik

Fotoğraf makinelerinin bazıları tamir edilmiş Zenit E gibi duruyor değil mi?

Veya bir miktar Kiev 4’ü de andırıyorlar mı?

Eğer Super Junior’un hayranıysan, neden Lomography Online Dükkan’dan bir tane tamir edilmiş Zenit E veya Kiev 4 alıp, tıpkı idollerin gibi çekime başlamıyorsun?

Sadece KPOP hayranı olmadığını aynı zamanda bir analog uzmanı olduğunu bu vintage Rus fotoğraf makineleri ile kanıtlayabilirsin, Çok şik ve klasik!

İşte sahne arkasından, şipşak fotoğraf makinesi ile bir görüntü!

Havalı, nadir bulunan ve çok aranan Rus Fotoğraf Makinaları mı? Bir zamanların en güzel, en yakışıklı insan yapımı Sovyet makinalarını size getiriyoruz! Ana Rusya’dan gelen bu kült demirbaş fotoğraf makinalarına Online Dükkan'dan ulaşabilirsiniz!

written by jcyx243 on 2012-03-08 #news #seoul #korea #analogue #cameras #celebrities #acha #super-junior #mr-simple
translated by erayalan

Kickstarter

Bringing an iconic aesthetic to square format instant photography, the Diana Instant Square fills frames with strong, saturated colors and rich, moody vignetting. Built to let your inspiration run wild, our latest innovation features a Multiple Exposure Mode, a Bulb Mode for long exposures, a hot shoe adapter and so much more! It’s even compatible with all of the lenses created for the Diana F+ so that you can shake up your perspective anytime, anywhere. No two shots will ever be the same. Back us on Kickstarter now!

More Interesting Articles