Görüldü: Analog Fotoğraf Makineleri Elton John'un Klibinde

Dün gece VH1 izliyordum ve Elton John’un Your Song adlı parçası çalmaya başladı. Klibin analog kameralarla dolu olması hemen dikkatimi çekti! Birçok!
Video klipte öne çıkan kameraları isimlendirebilir misiniz?

80’ler müziğini seviyorum ve genelde VH1 Classic müzik kanalını tercih ediyorum çünkü her zaman bir dolu 80ler şarkıları çalıyorlar. Dün gece her zamanki gibi VH1 Classic izliyordum ve Elton John’un 1970 yılı kayıtlı parçası “Your Song” ile karşılaştım. Elton John’un sadece iki ya da üç parçasını severim ve bu da onlardan biri ama videosunu daha önce hiç görmemiştim. Tüm video boyunca bir sürü analog kameranın başrolde olduğunu fark etmem, klibi beğenmemi sağladı!

Hepsini ya da herhangi birini adlandırabilir misiniz? (Eğer öyleyse bir yorum bırakın!)

✘ Youtube: http://youtube.com/watch?v=xubavlo3CFk

Elle Goulding’i gerçekten beğeniyorum. Elle, aynı zamanda Elton John’un “Your Song” parçasının coverına sahip.Cover versiyonunun klibinde harika olan şey ise videonun bazı bölümlerinin Süper 8 ev videolarının görünümlerini anımsatması. Analog kamerayı klibin bir noktasında fark edebilirsiniz. Kim bilir belki de bir sonraki videsounu bir LomoKino! kullanarak çeker? Enfes olurdu :) Neyse, bir göz atın:

written by carlota_nonnumquam on 2012-03-04 #news #videos #music #music-video #analogue #cameras #spotted #elton-john
translated by cappju

Kickstarter

Bringing an iconic aesthetic to square format instant photography, the Diana Instant Square fills frames with strong, saturated colors and rich, moody vignetting. Built to let your inspiration run wild, our latest innovation features a Multiple Exposure Mode, a Bulb Mode for long exposures, a hot shoe adapter and so much more! It’s even compatible with all of the lenses created for the Diana F+ so that you can shake up your perspective anytime, anywhere. No two shots will ever be the same. Back us on Kickstarter now!

More Interesting Articles