Spinner les Hushpuppies'yle birlikte sahnede !

Les Hushpuppies, Spinner 360°’yi Rock en Sein festivali sırasında bu yaz sahneye taşıdı .

Küçük bir rock grubu olmanın yanı sıra, les Hushpuppies aynı zamanda da Lomogrophy dostu. Grup, Paris festivali Rock en Seine sırasında verdiği konserin başında 360°lik bir fotoğraf çekmek için minik Spinner 360°'i sahneye taşıdı!

Spinner 360°’i sahnede görmek için 00:22’e ilerleyiniz!

Ayrıca, Les Hushpuppies hakkında daha fazla şey duymak isterseniz, ayrılmamanızı öneririz. (bu arada, onlarla gerçekten tanışmak ve bira içmek için Pop’In’e gidebilirsiniz.).

Les Hushpuppies'nin internet sitesi
Les Hushpuppies'nin Facebook sayfası

Spinner 360° panoromik fotoğraf makinalarının sınırlarını aşıyor. Çevrenizdeki her şeye bakın (tam anlamıyla!), ve onun olağanüstü sonuçlarının sizi şaşırtmasına izin verin. Kendi ‘’Spinner 360°’’ fotoğraf makinenizi almak için tıklayın!":http://shop.lomography.com/spinner-360

written by fredericdith on 2012-03-03 #videos #lifestyle #concert #stage #live #paris #hushpuppies #rockenseine #scene
translated by sismograf

Thanks, Danke, Gracias

Thanks

We couldn’t have done it without you — thanks to the 2000+ Kickstarter backers who helped support this analogue dream machine the Diana Instant Square is now a reality. Watch out world, this Mighty Memory Maker is coming your way! Did you miss out on the Kickstarter Campaign? Fear not, pre-sale is now on and we have a Diana Instant Square waiting just for you! Pre-order now to pick up your own delightful Diana Instant Square and free Light Painter just in time to snap away those Christmas Carols.

More Interesting Articles