Görüldü : La Sardina Fischers Fritze bir moda dergisinde

Lomo kameralar yine baş döndürüyorlar. Bu kez, La Sardina Fischers Fritze hakettiği ilgiyi görmeye başlıyor.

Artık moda dergilerinde Lomography’nin karmeralarını görünce şaşırmıyorum. Lomo kameralar stil sahibi, canlı ve havalı – Bir moda bağımlısının aradığı her şey!

Klasik Diana F+ ve klonları moda yayınlarında en çok görünen Lomo kameraları. Çok canlı ve renkli olan La Sardina cameras artık modanın merceğinin altındaki yerini alıyor. London Evening Standard Life&Style — the Deluxe magazine — ekini karıştırırken La Sardina kameralarından biriyle karşılaşmaktan çok mutlu oldum: the Fischers Fritze. Sanırım bütün canlı renklerine ve ilham verici retro dokusuna rağmen bu kameraları farketmemek olanaksız. Ben, şahsen, La Sardina kameralarının eski deniz mahsülü konservelerini hatırlatıcı olmalarını seviyorum.

La Sardina kameraları geniş açılı fotoğraflar çekmek için çok uygun ve ödenebilir bir seçenek. Birçok tadda olan bu kameralardan en azından bir tanesi kesinlikle sizin hoşunuza gidecek!

Kullanıcılardan gelen, beğendiğim birkaç tane La Sardina fotoğrafı:

Krediler: cornborn, tomkiddo, nishichauhan, natalieerachel, cc-in-paris, mephisto19 & anafaro

Yeni serimizle denizlere açılmak için hazır olun: La Sardina ! Bu 35mm kameralarda geniş açı lensi, birden fazla pozlandırma yeteneği ve geri döndürme tuşu var—Bir eğlence ve heyecan dolu kaçamak için ihtiyacınız olan her şey. Kendi La Sardina camera kameranızı hemen alın!

written by anafaro on 2012-02-29 #news #lomography #moda #stil #la-sardina #goruldu #medya #analog-fotografcilik
translated by civcivli

More Interesting Articles