Papa-papa-paparazzo!

Amerikalı fotoğrafçı Ron Galella’nın C/O Berlin’de düzenlediği Paparazzo Extraordinaire gösterimine katılmak için son şans . Kaçırmayın.

Ron Galella – Mick Jagger and Jerry Hall © Ron Galella

Paparazzi hakkında ne hissediyorsunuz? Yıldızların hayatına bir bakış atmanızı sağladıkları için onları seviyor musunuz? Ya da insanları rahatsız ettikleri için onlardan nefret mi ediyorsunuz? Sonuç olarak, ben, bu ikisinin karışımı olduğunu düşünüyorum. Gösterdikleri ilgi, ünlüleri kendileri yapan ateşi beslerken zaman zaman onların özel hayatlarını en kötü şekilde gözler önüne de seriyor. Ünlülerin hiç özel hayatı kaldı mı? Neyse, bu başka bir konu.

Ron Galella – Jackie Onassis © Ron Galella / Ron Galella – Sean Penn © Ron Galella

Berlin Mitte’deki the Ron Galella gösterimi, fotoğraf dünyasının bu alanda bir çok kişiye örnek olmuş bir önderinin kariyerini gözler önüne seriyor.

Sean Penn’den Mick Jagger’a ,Jackie O’ya ve Andy Warhol’a. Galella kendi zamanının her yıldızı ile ilgilenmiştir. Fotoğrafları önceden hazırlanmış değildir. Fotoğrafları, her zaman olduğu gibi samimi ve saygılıdır. Yıldızların dünyaya biraz daha yakın olduğu fotoğraflarda büyü ve parıltı biraz daha arka plandaki yerlerini alır.

Ron Galella – Shield, Jackson, Lewis © Ron Galella / Ron Galella – Andy Warhol © Ron Galella

Bütün anlattıklarımdan sonra yine de bana inanmayın. 26 Şubat 2012’ye kadar C/O Berlin’i ziyaret edin ve kendiniz görün.

Detaylı bilgi için ziyaret edin : CO Berlin
Bütün fotoğraflar : "lalettredelaphotographie.com”:http://lalettredelaphotographie.com

written by webo29 on 2012-02-29 #news #berlin #paparazzi #ron-galella #gosteri
translated by civcivli

More Interesting Articles