Lomograficinin Hayalindeki Araba

Bir arabayı kaplamak için kaç tana fotoğraf makinesi gerekir? Yok, bu hileli bir oru değil, minibüsün alanını hesaplayıp, fotoğraf makinesinin alanına da bölmen gerekmiyor. Aşağıda bunu yapan bir adam ve kaç tane makine kullandığını okuyabilirsin.

fotoğraf impactlab.

Herşey Harrod Blank’ın bir hayali ile başladı, bu hayali tüm Lomograficiler tahmin edebilir. Bu hayalde gezinip fotoğraflar çekebileceği makinelerle kaplı boş bir araba vardı. İki yıl sonra bu hayal gerçek oldu! Kaç fotoğraf makinesi mi kullanıldı? Tam olarak 2700 tane.

fotoğraflar impactlab.

Ne kadar güzel değil mi? Blank'in sitesine daha fazla bilgi için uğrayabilirsin. Biz bu hikayeyi impactlab'ın bu makalesinde bulduk.

written by gabysalas on 2012-02-27 #news #haber #sanat #fotograf-makinesi
translated by erayalan

Kickstarter

Bringing an iconic aesthetic to square format instant photography, the Diana Instant Square fills frames with strong, saturated colors and rich, moody vignetting. Built to let your inspiration run wild, our latest innovation features a Multiple Exposure Mode, a Bulb Mode for long exposures, a hot shoe adapter and so much more! It’s even compatible with all of the lenses created for the Diana F+ so that you can shake up your perspective anytime, anywhere. No two shots will ever be the same. Back us on Kickstarter now!

More Interesting Articles