Hafız Mustafa Tatlıcısı

Fotoğraflarımı banyolatmak için öğlenleri Sirkeci’ye giderim. Filmleri beklerken de öğle yemeğimi orda yerim. Geçen gün farklı bir şey yaptım ve bir de tatlı yedim.

fotoğraf:erayalan

Filimler birikmişti, birinin Sirkeci’ye gitmesi gerekiyordu. Ben de geçenlerde bir öğlen hem biraz dolaşırım hem filmleri bantolatırım, hem de yemek yerim diye Sirkeciye giittim. Filmleri verdikten sonra öğlen yemeği olarak bir leyler atıştırıp fotoğrfçıya ger döndüm. Döndüğümde filmlerin bitmesine 10 dk daha vardı ve o anda aklıma çıkıp bir de tatlı yemek geldi

fotoğraf:erayalan

Hafız Mustafa Tatlıcısı dışarıdan dekoru ile çok hoş görünen genellikle turistlere yönelik bir yer. Daha önce de burda ev arkadaşım ile bir kez tatlı yemiştik ve çok lezzetliydi. İçeri girdim, içerisi de oldukça hoş görünüyordu. Sütlü Nuriye yemek istedim. İlk başta çok lezzetliydi ama porson çok büyük olduğundan sonrasında biraz hoşuma gitmedi.

En güzeli siz oraya bir arkadaşınızla gidin, fotoğraflarınızı beklerken hem sıkılmaz hem de tatlıyı paylaşabilirsiniz.

written by erayalan on 2012-02-24 #places #location #sirkeci #mustafa #hafiz #tatlici

Bringing an iconic aesthetic to square format instant photography, the Diana Instant Square fills frames with strong, saturated colors and rich, moody vignetting. Built to let your inspiration run wild, our latest innovation features a Multiple Exposure Mode, a Bulb Mode for long exposures, a hot shoe adapter and so much more! It’s even compatible with all of the lenses created for the Diana F+ so that you can shake up your perspective anytime, anywhere. No two shots will ever be the same. Back us on Kickstarter now!

More Interesting Articles