Grafiti, Lego ve Stop Motion, Daha Ne İsteyebiliriz Ki?

Lego ve grafitiyi birazdan göreceğiniz adam kadar seviyoruz, stop motion işleri birazdan göreceğiniz adamdan muhtemelen daha çok seviyoruz . İşte aşağıdaki videoda denk gelip etkilendiğimiz çocuk, bu üç şeyi birleştirmiş. Kendinizden geçmeniz bittikten sonra daha fazlasını da görebilirsiniz.

Bazıları birbirine geçebilen basit blok oyuncaklar diyor, bizse sonsuz olasılıklar. “lego albüm kapakları”ndan: http://www.lomography.com/magazine/news/2012/01/21/brick-the-lp-aaron-savages-lego-album-covers “9 adımda duvar örmek”e: http://www.lomography.com/magazine/news/2012/01/09/a-9-foot-office-brick-wall-made-of-lego hepsi legolarla ilgililer ve biz tümünü çok seviyoruz! Peki bunlardan daha iyi bir şey olabilir mi? Evet olabilir: en sevdiğimiz sanatlardan bir diğeri olan grafitiyi de içeren bir stop motion lego videosu.

Sanatçı hakkında daha fazla bir şey bilmiyoruz fakat ama diğer işlerini de tavsiye ediyoruz.

Özellikle de bunu: cool lego stuff. Bir göz atın deriz!

written by gabysalas on 2012-02-23 #news #videos #lego #stop-motion #sanat
translated by ilhanzerzan

Kickstarter

Bringing an iconic aesthetic to square format instant photography, the Diana Instant Square fills frames with strong, saturated colors and rich, moody vignetting. Built to let your inspiration run wild, our latest innovation features a Multiple Exposure Mode, a Bulb Mode for long exposures, a hot shoe adapter and so much more! It’s even compatible with all of the lenses created for the Diana F+ so that you can shake up your perspective anytime, anywhere. No two shots will ever be the same. Back us on Kickstarter now!

More Interesting Articles