Burçlara Göre Lomography Rehberi

Gökcisimlerinin konumlarının, bireylerin kişilik özelliklerini etkilediği söylenir – işte bu astroloji bilmidir. Ve her burç için mükemmel bir Lomography ürünü mutlaka var!
Aşağıdaki analog burç tablomuzu incele.

Photo by: marshall4480

Koç (Mart 21 – Nisan 19)
Enerjik, kendine güvenen ve atletik. Sürekli hareket halinde olmayı sevdiğin için bir "Actionsampler"a ihtiyacın var: http://shop.lomography.com/actionsampler-flash ! Bir 35mm fotoğrafta ardarda 4 poz yakalıyor, küçük bir film yaratmak için harika!

Boğa (Nisan 20 – Mayıs 20)
Sabırlı, pratik, ve azimli, Diana F+ El Toro , öfkeli boğa sembolü ve tüm Diana aksesuarlarıyla uyumlu olması ile Boğa burcu için mükemmel bir eşleşme, çok kullanışlı ve eğlenceli!

İkizler (Mayıs 21 – Haziran 20)
Meraklı, kararsız ve dışa vurumcu. İkizler burcu, iki format arasında – 35 mm kareler veya yarım kare- geçiş imkanı sağlayan Diana Mini için ne dersin? Formatını sen seç!

Yengeç (Haziran 21 – Temmuz 22)
Duygusal, içine kapanık ve nostaljik; Diana Multi Pinhole Operator
yaratabildiği çılgın renkli, iğne deliği fotoğraflarla ruh halini, heycanını ve duygularını kışkırtacak.

Photo by: patatero

Aslan (Temmuz 23 – Ağustos 22)
Dramatik, dışa dönük ve kendine güvenli. Spinner 360° etkileyici bir makina, eşsiz görünüşü ve herkesin dikkatini çeken tam panaromik çekimiyle, ortamda bulunan herkesin size bakacağını garanti eder.

Başak (Ağustos 23 – Eylül 22)
Sadık, iyi ve alçakgönüllü?, Sana en uygun Lomo LC-A+ gibi duruyor. Bir klasik!, süper-güvenilirdir ve mükemmel renk ve doygunluğuyla diğerlerinden ayrıcalıklı bir görünüm verir.

Terazi (Eylül 23 – Ekim 22)
Adil, hoş ve sosyal; bu kişilik denge arar, tıpkı Lomo LC-Wide gibi! Seçilebilir 3 farklı formatı, çoklu pozlama seçenekleri ve aksesuar uyumluluğu ile!

Akrep (Ekim 23 – Kasım 21)
Tutkulu, ketum ve gizemli. Gizliliğe önem veren biri için, Lubitel 166+ , fotoğrafçı ve özne arasında sessiz ve samimi anlara izin verir.

Photo by: warning

Yay (Kasım 22 – Aralık 21)
Cömert, idealist ve özgürlüğüne düşkün. Fuji İnstax 7S seni karışık ayarlardan kurtarır ve anlık harika enstantane fotoğraflar ortaya çıkarır – Karışıklık yok, beklemek yok!

Oğlak (Aralık 22 – Ocak 19)
Sorumlu, profesyonel ve disiplinli. Horizon Perfekt Manuel ayarları, kendini tamamen adamayı gerektiriyor, ancak aynı zamanda nefis panaromik çekimleryle sonsuz bir ödül sunuyor.

Kova (Ocak 20 – Şubat 18)
Orjinal ve bağımsız. Kova’nın her ruh haliyle uyması için La Sardina ’a ne dersin? Taptaze, denizden ilham alarak yapılmış tasarımlarımız arasından birini seç!

Balık (Şubat 19 – Mart20)
Kibar, bilge ve rahat. Balık burcu için adı üzerinde neden Fisheye No.2 önerdiğimizi açıklamamıza gerek var mı? Kullanması kolay ve 180 derece çoklu pozlama bile yapabiliyor!

Lomography ailesinin tamamını mı merak ediyorsun? "Dükkan"ımıza bir yolculuk yap :http://shop.lomography.com ve kozmik analog ruh eşini seç!

written by shhquiet on 2012-02-17 #lifestyle #zodyak #burc #astroloji #gunes-burcu
translated by damlacan

More Interesting Articles