Lomography'nin bir sonraki versiyonu

Gördüğünüz gibi Lomography’nin bir sonraki versiyonunu piyasaya sürdük. Şuanda hala bir çok yeniliği test ediyor, her şeyi cilalıyor, bazı yeni hataları onarıyoruz, … Lütfen şöyle bir göz atın ve ne düşündüğünüzü yorumlarda bize bildirin. Yardımınız için şimdiden teşekkürler!

Şimdi.. Nereden başlasak? Yakınlar’a Fotoğraflar ve Magazin sayfalarından göz atın, tüm yeni Evler i kendi aktivitelerizle beraber görün … Bazı yenilikler hala gizli ama yakın zaman ve günlerde onları da duyuracağız. Söylediğimiz gibi: Geribildirimleriniz çok yardımcı oluyor. Ve eğer herhangi bir hata bulursanız lütfen bunu da yorumlarınıza katın (ve hangi işletim sistemiyle tarayıcı kullandığınızı da belirtin). Teşekkürler!

written by recurving on 2012-02-09 #news #relansman
translated by supernovahunter

Kickstarter

Bringing an iconic aesthetic to square format instant photography, the Diana Instant Square fills frames with strong, saturated colors and rich, moody vignetting. Built to let your inspiration run wild, our latest innovation features a Multiple Exposure Mode, a Bulb Mode for long exposures, a hot shoe adapter and so much more! It’s even compatible with all of the lenses created for the Diana F+ so that you can shake up your perspective anytime, anywhere. No two shots will ever be the same. Back us on Kickstarter now!

More Interesting Articles