Yakalandı: Analog Fotoğraf Makineleri Youtube Üyesi Sh*t Photographers Say'de

İşte bir viral video daha. Bu video analog ve dijital fotoğrafçıların tipik sözleriyle ilgili. Kısa bir aradan sonra videoyu izlemelisin!

Eminim ki şu en son internet fikirlerinden biri olan ve Youtube’da bulabileceğin Sh*t _____s say’i görmüşsündür. Her tipin klişe söylemleri hakkında bir şeyler yapıyorlar. Her konu hakkında bir çok videoları var. Ve hemen hemen hepsi dikkat çekiyor.

Yakın zamanda bir grup fotoğrafçı kendi versyonları ile çıktılar. İsimleri de Sh*t Photographers Say.. Çok da anlatmaya gerek yok, videoyu izle ve tadını çıkar:

Bazı sözlerden başka bir kaç analog fotoğraf makinesi de yakalayacaksın.

Bu makalenin kaynağı: YouTube.

written by emulsional on 2012-02-16 #news #videos #analog-fotograf-makineleri #eglencel
translated by erayalan

Kickstarter

Bringing an iconic aesthetic to square format instant photography, the Diana Instant Square fills frames with strong, saturated colors and rich, moody vignetting. Built to let your inspiration run wild, our latest innovation features a Multiple Exposure Mode, a Bulb Mode for long exposures, a hot shoe adapter and so much more! It’s even compatible with all of the lenses created for the Diana F+ so that you can shake up your perspective anytime, anywhere. No two shots will ever be the same. Back us on Kickstarter now!

More Interesting Articles