Sevgililer Günü Yarışması: Aşk Yıllanmış Bir Şarap Tadında Olabilir

Aşk ayının kutlanması adına bir dizi yarışma yapıyoruz. Zamanın test ettiği ve kanıtlanmış aşkın fotoğraflarını göndermenizi istiyoruz. Nasıl katılabileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

Jeff Buckley demiş ki “Love can taste like the wine of the ages” ne güzel demiş. Aynı şarap gibi aşk da zaman geçtikçe güzelleşir. Ne zaman dışarıda el ele dolaşan yaşlı bir çift görsem gülümser ve onlar adına mutlu hissederim. Onların sahip olduğu şey çoğumuzun hayatımızın geri kalanını geçirmek için hayalini kurduğu şeydir.

Krediler: dustin

Bu sözlerle birlikte, Sevgililer Günü Yarışaları’mızın bir parçası olarak sizden yaşlı çiftlerin fotoğraflarını göndermenizi istiyoruz. Şehrinizdeki yaşlılar, akrabalarınız, tanıdıklarınız veya herhangi bir yaşlı çift olabilir. Fotoğraflar sayesinde korunmuş aşkı herkese yayalım.

Detaylar:

  • Ödül: 3 kazanan 10’ar Piggy ve LomoEv’lerinde sergilenecek özel bir rozet.
  • Film/ Fotoğraf Makinesi Tipi: Dijital oynama yapılmamış herhangi bir analog fotoğraf.
  • Yükleme Limiti: 3 fotoğraf
  • Minimum Fotoğraf Boyutları: Gönderiler en az boydan veya enden 768px olmalı.
  • Meta bilgi eklenmeli (fotoğraf makinesi, film, lokasyon ve 3 etiket).
  • Gönderilerin son tarihi2012

written by nyebe on 2012-02-07 #news #competition #yarisma #sevgililer-gunu #ask #yaslilar #yasli-cift #yillanmis-ask
translated by erayalan

Kickstarter

Bringing an iconic aesthetic to square format instant photography, the Diana Instant Square fills frames with strong, saturated colors and rich, moody vignetting. Built to let your inspiration run wild, our latest innovation features a Multiple Exposure Mode, a Bulb Mode for long exposures, a hot shoe adapter and so much more! It’s even compatible with all of the lenses created for the Diana F+ so that you can shake up your perspective anytime, anywhere. No two shots will ever be the same. Back us on Kickstarter now!

More Interesting Articles