Beklenmedik Aşk Şubatı- Aşk Her Yerde

Şubat her yerin aşk ile kaplandığı bir ay! Lomography ve Virginia’nın Sevgililer için bir sürprizi var, okumaya devam edin!

Lomography ve Virginia is for Lovers aşkın tüm ay ve yıl boyunca havda olduğundan emin olmak için beraberdiler. Bu ay, Sevgililerin ve etrafınızdakilerin ayı. En çok kimi seviyorsun? Kim senin için daha çok anlam ifade ediyor. En iyi fotoğraflarını yolla ve Virginia’dan misafir jüri kazananları seçsin!

Ödüller

Ödüller ne mi? Pek bir şey yok… Sadece keşfetmenin tadını çıkarabileceğin bir Virginia gezisi, hepsi bu! Virginia is for Lovers kazanan Lomograficileri seçecek ve seçilen Lomograficiler eyaletin tüm güzelliklerini keşfetme şansı edinecek.

Ödüller hakkında daha fazla bilgi

Bu ay için, tüm masrafların karşılandığı bir gezi olacak! Beş gece dört gün sürecek seyahatte kano ile gezecek, şarap tadımı yapacak ve güzel lezzetlerin tadını çıkaracaksın. Bunların haricinde programda; Southeast Expedition ile şaraphane kano gezisi, Chincoteague Vahşi Yaşam Sığınağına bisiklet gezisi, Rick Kellum ile bariyer adasına öğle yemeği gezisi, Tangier Adası’nda senin için kiralanmış golf sahası dahil günlük gezi, Exmore Diner’da öğle yemeği ve Cape Charles’da kahvaltı. Bunun haricinde ayrıca La Sardina’ların en güzellerinden La Sardina Virginia özel tasarımı'nı her ay hediye edeceğiz!

Aşkı yayın!

Yarışma hakkında daha fazlası

Ödüller:

  • Her safha için bir ‘Virginia is for Lovers’ fotoğraf makinası
  • 1 uluslararası Virginia Gezisi – (Beş gece, dört gün)

Detaylar:

  • Film/Fotoğraf Makinesi Tipi: Herhangi bir analog fotoğraf makinesi, dijital oynanmış fotoğraflar olmasın
  • Yükleme limiti: 10 fotoğraf
  • En düşük fotoğraf boyutları: Gönderiler en az enden veya boydan 768px olmalı.
  • Meta bilgi kullanılmalı (fotoğraf makinası, film, lokasyon ve 3 etiket)

Eğer yarışmanım sonuçları beklemeden hemen fotoğraf makineni almak istiyorsan hemen Online Dükkan’dan bir Virginia is for Lovers fotoğraf makinesi siparişi ver!

written by cruzron on 2012-02-06 #news #competition #love #virginia #yarisma #her-yer #subat
translated by erayalan

More Interesting Articles